Kryt zavazadlového prostoru

Trápí Vás něco na voze?

Kryt zavazadlového prostoru

Příspěvekod Venousek » 18.08.2010 18:24

Zdravím, také vás štve nepříjemný klapavý zvuk od víka zavazadlového prostoru při přejezdu drobných nerovností? Nebo to dělá jen mi?
Máte na to nějaký jednoduchý trik? Drnčí to ikdyž přejedu jakoukoliv nerovnost a už mě to nebaví. Nestačí to nějak podložit? Nebo o něco zkrátit ty špagátky, na kterých to drží? Ještě jsem nic nezkoušel, ale už mi ten drnkot začíná vadit.
Díky za jakoukoliv radu.
KIA VENGA 1,4 CVVT, red, comfort + keyless system
Uživatelský avatar
Venousek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 8
Registrován: 19.04.2010
Bydliště: Bohumin  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
42000 km @ 6.8 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kryt zavazadlového prostoru

Příspěvekod branor » 19.08.2010 10:25

Ahoj, u mna v pohode, nepostrehol som ze by to u mna klepalo, drzi na svojom mieste :)
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Kryt zavazadlového prostoru

Příspěvekod jirka.zc » 20.08.2010 17:32

Venousek píše:Zdravím, také vás štve nepříjemný klapavý zvuk od víka zavazadlového prostoru při přejezdu drobných nerovností? Nebo to dělá jen mi?
Máte na to nějaký jednoduchý trik? Drnčí to ikdyž přejedu jakoukoliv nerovnost a už mě to nebaví. Nestačí to nějak podložit? Nebo o něco zkrátit ty špagátky, na kterých to drží? Ještě jsem nic nezkoušel, ale už mi ten drnkot začíná vadit.
Díky za jakoukoliv radu.


Nic si z toho nedělej, mě to klepe taky, ale zatím jsem to neřešil, vím jenom , že to dělá i u jiných značek a řešili to různýma molitanama a gumama .
Zdraví Jirka KIA VENGA 1.4.CRDI 66kW
Uživatelský avatar
jirka.zc Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 5
Registrován: 06.03.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
46000 km @ 5.4 l/100km

Re: Kryt zavazadlového prostoru

Příspěvekod peter562/12 » 21.08.2010 18:29

na venge ked prejdem mensiu nervnost tak sa odzadu ozyva slaby zvuk podobny ako ked su slabo zavrete dvere.ale doteraz pravdu napisat tak som to este nezistil.pozriem sa na to.
Uživatelský avatar
peter562/12 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 268  Témata: 2
Registrován: 20.06.2010
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
0 km @ 0 l/100km

Re: Kryt zavazadlového prostoru

Příspěvekod reddevil » 24.08.2010 11:21

caute, nemam pocit, zeby to bolo veko batozinoveho priestoru (plato)... vsimol som si totiz, ze pri zatvarani 5tych dveri samo ani "nezapadne" na svoje miesto, musia ho tam potlacit tie dvere, takze je tam natesno a nema teda co klepat... skor si myslim, ze to moze byt bud to dvojite dno, pripadne ten plastovy "suflik" s priehradkami, co je na rezerve... ale kedze v kufri stale nieco mam a ten suflik mam tiez dost plny, nezaznamenal som ziadne podobne zvuky, a to ani na dialnici brno-praha :D

este ma napadla jedna vec, vobec to nemusi vychadzat z batozinoveho priestoru... stava sa mi totiz, ze ked priputany spolcuestujuci zozadu vystupi a pas sa nestiahne dostatocne, klepe ta kovova cast o plast vedla dveri a to teda pocut poriadne... az ked sa pas stiahne uplne resp. je ta kovova cast na operadle, zvuk nepocut... :yes:

tolko moje postrehy...

:twisted:
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW EX Steel Gray
Uživatelský avatar
reddevil Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 85  Témata: 4
Registrován: 09.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
47000 km @ 6.7 l/100km


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé