prasknuté čelné sklo

Styling, lak, střešní nosiče atd.

prasknuté čelné sklo

Příspěvekod bluesmaker » 25.04.2012 17:32

tak na začiatku mojej dovolenky cestou na východné slovensko mi jeden mamrd na tiráku, ktorému lietali šutre, blato, kamene, kameniská od kolies a z podvozka, rozbil celne sklo.
Bol som od neho dost daleko ale zrazu som videl ako sa mu od podvozka uvolnil kamen ako past obaleny blatom, odrazil sa od vozovky a letel rovno na mna, nedalo sa mu uz vyhnut, trafil mi celne sklo vlavo vo vyske mojej hlavy, rana poriadna, az som hlavou uhol, pre istotu, ak by prerazil aj sklo, nastastie iba prasklina, ktora sa od fotky v prilohe predlzila 2x smerom dole do stredu palubovky. Skoda nahlasena, v servise sklo objednane, v pondelok výmena...
(pán co robil obhliadku mi ale odporucil iny kia servis ako ten co mam tu v meste, pre jeho zle skusenosti a malo seriozny pristup, tak som si vybavil nitru)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA Venga 1.4.CVVT - Indigo Blue
KIA Xceed 1.5. T-GDI 7DCT MY23 - Black Pearl
Uživatelský avatar
bluesmaker Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 2
Registrován: 26.07.2011
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2023)
4500 km @ 6.3 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: prasknuté čelné sklo

Příspěvekod peter562/12 » 25.04.2012 22:02

ja uz mam tiez vymenene predne sklo .trafilo to pod pravy stierac.poistovna preplatila,ale doplacal som 5% spoluucast. tak som si dal poistit aj predne sklo.vraj ze tu havarijnu poistku co mam sa nevstahuje na predne skla :x co uz.
Uživatelský avatar
peter562/12 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 268  Témata: 2
Registrován: 20.06.2010
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
0 km @ 0 l/100km


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé