Rozmery interieru

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Rozmery interieru

Příspěvekod koldo » 08.10.2010 14:40

Zdravim vsetkych,

moze pls niekto poskytnut rozmery interieru Vengy? Ako je dlzka zadnej lavice (resp., sirka), sirka v laktoch, sirka, vyska a dlzka kufra. Uvazujeme o kupe Vengy ako kvazi-rodinneho auticka, v ktorom sa odvezu vzadu 2 decka + 1 dospely aj na dlhsiu trasu a k tomu velky kociar + cestovna taska a dake tie ponozky + laptop v kufri. Je to realne, alebo sa mame rovno obzerat po dacom vacsom?
V autosalone som uz bol auto "oslintat zadkom", ale nemal som ziadny meter, predajca tiez a aj ked to vyzeralo ako-tak pouzitelne na to, som spominal, realne skusenosti s dlhej cesty su na nezaplatenie.

Vopred vdaka za vsetky postrehy, mozno pomozu aj dakomu dalsiemu pri rozhodovani. ;)

Koldo
koldo Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 08.10.2010
Bydliště: Blava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Rozmery interieru

Příspěvekod snike » 08.10.2010 15:06

@koldo: ... nějaké údaje najdeš třeba tady http://www.auto.cz/test-kia-venga-crdi-66-kw-2231 (úplně dole) ... rovnou to můžeš porovnat s jiným autem o kterým uvažuješ ;)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 95.444 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6093  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
95444 km @ 8.00 l/100km

Re: Rozmery interieru

Příspěvekod koldo » 08.10.2010 15:46

Vdaka za tip. Dake veci an webe som uz pozeral, tu na fore som nasiel aj pekny odkaz na porovnanie s Roomsterom a Fusion. Rozmerovo aj teoreticky to vyzera velmi rozumne, ale osobna skusenost je na nezaplatenie.

Teda aby som este objasnil situaciu: neviem, ako v CR, ale u nas bezi teraz akcia Citroen Xsara Picasso za cca 11500EURO, co je absolutne neodolatelne. :D Teda by bolo, keby manzelka nechcela automat. Takze som hladal a hladal (sedem a hor a sedem dolin, kolem pernikove chaloupky a tak..) az mi vyslo cenovo a zaroven priestorovo prijatelne prave tototu. Teda nie, ze by ty 3300 EURO navyse bolo v uplne pohode, ale ked sa inak neda, tak sa neda. ;) Sklamala ma trieda C - Astry, Ceedy a podobne, kde je zadna lavica vylozene predurcena pre 2 ludi - dva vyrazne lavory na 2 rite, takze ten v strede diskriminovany viac ako obyvatel LunikaIX. A tieto mini MPV maju lavicu menej tvarovanu a porovnatelne siroku, takze 3 ludom sa vzadu sedi paradoxne lepsie. Jazdim s firemnou Merivou (model 2003), obcas vymenim za Astru, ale ak je v Merive vzadu pre 3 ludi tesno, tak v Astre je to uplny koniec. Preto hladam prave nieco take ako Meriva, len aspon o kustik vacsie - aspon o par centakov sirsia zadna lavica a aspon o 30-40 litrov vacsi kufor, aby sa don zmestilo aj daco viako ten kociar s ponozkami. Jazdne vlastnosti ako odpich, prejazd pravouhlych zakrut 150tkou a vzhladom na predpokladany pocet km za rok aj spotreba ma az tak nezaujimaju. Okrem brzd samozrejme. :D
koldo Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 08.10.2010
Bydliště: Blava  Slovakia (sk)


Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé