otvaranie dveri

otvaranie dveri

Příspěvekod dad » 29.04.2012 11:27

zdravim vsetkych, mam otazocku ohladom otvarania dveri v aute, uz som si zvykol, ze ak pre niekoho pridem a mam nastartovane-napr. pre syna do skoly-musim mu otvorit dvere deaktivovanim elektronickeho zamku na stredovej konzole, ktory sa aktivuje po prekroceni 20 km/h rychosti, ale co nechapem je, ze ked uz niekto sedi v aute napriklad vzadu a len ho vykladam a nevypnem motor-nemoze otvorit dvere zvnutra-zatial som prisiel iba na to, ze to viem urobit bud tak, ze vypnem motor alebo otvorim vodicove dvere a potom sa to uvolni, da sa to aj inak?auto mam len dva dni, na predajni nechcem vyzerat ako blb :) s takouto otazkou, hoci boli pri odovzdavani velmi ochotni a vsetko mi ukazali, ale je tam tolko elektroniky ze k tomuto zial nedoslo - asi aj preto, ze som im povedal ze uz jazdim 20 rokov a vyskusal som si cca 60 aut ( v robote aj sukromne ) a ze urcite na vsetko pridem sam - proste som sa tvaril mudro ako delfin :?
Venga 1.4CVVT EX
dad Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 1
Registrován: 29.04.2012
Bydliště: Banská Bystrica  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: otvaranie dveri

Příspěvekod murarikm » 29.04.2012 12:48

Já mám CEEDa od loňského roku. U mě to funguje podobně, zadní dveře se dají otevřít tak, že za madlo (páčka na otevírání dveří co je zevnitř) zabereš dvakrát za sebou, Není potřeba vytahovat klíč, ani vysedat. Je potřeba za to zatáhnout v celém jejím chodu, tzn. že zaberu jednou, pustím a zaberu podruhé.
KIA CEED SW 1,4 SPORT, srpen 2011, tmavě modrá
murarikm Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 72  Témata: 1
Registrován: 26.01.2012
Bydliště: Křelov  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW (2011)
0 km @ 0 l/100km

Re: otvaranie dveri

Příspěvekod dad » 29.04.2012 13:08

vdaka za odpoved, btw uz so sa s tym dvojitym otvaranim stretol napriklad v tourane a vobec ma nenapadlo, ze to moze byt vyriesene rovnako :oops:
Venga 1.4CVVT EX
dad Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 1
Registrován: 29.04.2012
Bydliště: Banská Bystrica  Slovakia (sk)

Re: otvaranie dveri

Příspěvekod lacko1114 » 17.11.2013 18:03

je to tak ako píšu , aj ja som bol zaskočený tím spôsobom otvarania dverí ale už si zvykáme ;)
lacko1114 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 39  Témata: 8
Registrován: 04.10.2012
Bydliště: hlohovec  Slovakia (sk)


Zpět na Venga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]