Kryt pod motorem Cee´da

Tlumiče, odpružení, řízení, brzdy a vše kolem.

Re: Kryt pod motorem Cee´da

Příspěvekod jjiri » 06.05.2014 16:01

Já jsem kryt také řešil, ale nějak jsem to vzdal, protože nikde v servise mě neřekli: hodíme ho tam za takovou cenu. Jen samá výmluva, že se to nedělá a že na diesel stojí snad 2500,- a že to nikdy nedělali a že budou možná jinak díry atd. tak ať počítám s pracností. Tak jsem byl rozhodnut ho koupit někde na netu a nechat namontovat jinde, ale všude kam jsem se podíval mají kryt jen na před fl verze tak jsem se nějak neodvážil risknout to a koupit tu a pořád jsem počítal, že se ještě ukážou ty na fl verzi, ale zatím nic. :( Jezdím občas po polní cestě ten kryt bych opravdu ocenil, ale zase ne za každou cenu...
jjiri Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  Témata: 2
Registrován: 13.08.2011

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kryt pod motorem Cee´da

Příspěvekod spd001 » 06.05.2014 17:26

no ja by som tiez prijal spodny kryt kedze ten origo co tam mam je taky polovicny a dost rychlo som zasvinil motorovy priestor.no ale ten kovovy je fakt drahy to si ho radsej vyrobim v robote.a co :kia: ma v ponuke nieaky kryt co zakrije priestor aj pod vanou?? :? cee´d >2012 mam na mysli nieco ako ten kovovy len z plastu
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Kryt pod motorem Cee´da

Příspěvekod vigos » 02.02.2020 14:28

Ahojte,trochu tu oprasim tohle tema a skusim se zeptat zda ma nekdo zkusenost stimhle krytem zda opravdu pasuje na ceed 2012 a novejsi.

http://www.nahradni-dily-zh.cz/zbozi/80 ... _kQAvD_BwE

Nevim zda je foto presne toho krytu ale v popisu je jen nafta a podle informaci by uchyceni melo sedet jak nafta tak benzin.Nebo jaky kryt na ceeda 2 sw 2015 a motorizaci 1,4cvvt 73kw pouzit.Diky
Cee'd SW 2015 1.4CVVT gamma
vigos Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 26.12.2019
Bydliště: olomouc  Czech Republic (cz)

Re: Kryt pod motorem Cee´da

Příspěvekod jula1967 » 26.06.2020 21:23

tak jsem zjistil nedávno že po garančce v ČESKÝ LÍPĚ mi zalomily 5 šroubů na spodním krytě a 3 šrouby zadní vytočené na půl.
takže odvrtat a nový závity a šrouby.ti šmejdi z ČESKÝ LÍPĚ nemají ani zájem to řešit-šmejdi.nikdy více servis Kia,jen zlodějna pro zakazníky,najit servis za poloviční ceny s razítkem do ser.knížky.
https://www.auto-horejsek.cz/ceska-lipa-slunecni
Uživatelský avatar
jula1967 Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 16
Registrován: 01.05.2020
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Předchozí

Zpět na Podvozek / Řízení / Brzdy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé