DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod Beda » 12.02.2016 21:43

Co se tyka radia (poslech), tak prijem ma dobry ... dokonce silnejsi nez puvodni original, protoze mi chyta castecne i signal v podzemni garazi :o , mozna proto je to pak trosku horsi venku. Jakmile zeslabne signal, tak to dava najevo mensim sumem a nestisi zvuk, jak mi prislo, ze delalo originalni, kdyz ztracelo signal. Sice dneska mi z niceho nic u jedne stanice furt prehazovalo z jedne frekvence na druhou, ale prepl jsem jinam a byl pokoj. Asi melo problem na zlomu dvou ruznych signalu, kdyz jsou oba obdobne silne. Nainstalovana aplikace radia je uchazejici, jen mi vadi, ze z ovladani na volantu ovladam prepinani kanalu, ktere mam v seznamu (ktere mi vytvorilo automaticke hledani stanic) a ne stanice, ktere jsem si dal do rychlych voleb primo na displej aplikace, je to o tom si ty stanice v seznamu porovnat, coz jde a dat si ty oblibene dopredu, protoze jsem jeste neprisel na to, jak z toho seznamu mazat stanice, ktere nechci :huh:

Navigace se chyta satelitu rychle, predinstalovane je tam iGO Primo Basarsoft. S touto aplikaci jsem nemel doposud zadne zkusenosti, ma zpousty moznych nastaveni, oproti Android TomTomu se da urcite lepe nakonfigurovat :yes: Akorat jsem zjistil, ze je nejak spatne nainstalovana ci nastavena, protoze neukazuje POI na mape a neda se na ne navigovat, i kdyz v jeji slozce ty soubory jsou. Dale v radiu jsou mapy myslim z Q3 2013 a na karte, kterou k radiu dali zadaco (a honosne se tim chlubi, ze je to bonus) jsou dokonce jen mapy Q1 2013 opet pro iGO. Takze navigacni apku bude treba poladit, nemel jsem zatim moc casu zkusit treba jine navigacni softy. V radiu je pripravena i instalace Sygicu. Mela by jit nainstalovat jakakoliv android navigace a pak jen v nastaveni radia ji vybrat, aby ji to priradilo k ovladacim prvkum radia (cudlik Navi apod.).

Jinak povrch displeje je hladky, takze se to pekne hned zamatla. Za slunecnych dnu, kdyz slunicko sviti primo na displej je to hure citelne, i kdyz je jas displeje na maximum. Viz. zjisteni nize v prispevku. Cely system po otoceni klicku nabehne do 35s, pri kratkodobem opusteni auta (tankovani apod.) je ve standby modu, takze po navratu nabehne hned. Da se menit podsviceni cudliku (cervene, modre, fialove). Ma to slusnou aplikaci pro nastaveni ekvalizeru. Bluetooth a telefonovani jsem zatim nezkousel. MP3 z USB prehrava normalne, akorat musi byt nastaveny typ portu na USB 1.1, kdyz jsem nastavil 2.0, tak to flashku nenaslo. Predinstalovana aplikace pro prehravani hudby je zvlastni, chybi mi u ni cudlik ukoncit, takze se muze povest, ze to mixuje hudbu z radia i z te aplikace, protoze v urcitem sledu spusteni ruznych aplikaci nedokaze vypnout tu predchozi. Kdyz mam pustene radio a zapnu tuto aplikaci, tak to radio vypne, ale po opetovnem spusteni radia ji myslim necha hrat take :roll:

Proste na nektere nove veci/chovani si clovek musi zvyknout.
Naposledy upravil Beda dne 15.02.2016 22:34, celkově upraveno 1
Důvod: Edit: nove zjisteni funkce radia
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod spacirx » 12.02.2016 23:05

Kolegovi přišla kamera za 55$ z aliexpresu se zamáčknutým tlačítkem "down" pro listování v menu. Tlačítko nefungovalo vůbec. Tak to reklamoval a poslali mu celou sumu zpět.
Kamera se ale dá nastavit přes apku z mobilu, takže nakonec v pohodě kamerka zadarmo a tlačítko už prý také trochu funguje. :D
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod Marabene » 15.02.2016 12:36

Rádio mám nainstalovaný taky, dlouho jsem se rozmýšlel, jestli do toho jít a nakonec toho nelituji. Co se týká toho signálu rádia, tak s tím mám taky problém jako Béďa. Mluvil jsem s autoelektrikářem a ve středu budu dávat napájení na anténu, tak se to snad zlepší. Akorát jsem ještě nepřišel na to jak sledovat video za jízdy a kde se to nastavuje.
Uživatelský avatar
Marabene Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 43  Témata: 6
Registrován: 22.10.2011
Bydliště: Benešov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2011)
13800 km @ 6.6 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod Beda » 15.02.2016 22:35

Podivej se v menu Car setting zda tam mas polozku Handbrake Check nastavenou na 0. To by melo povolit prehravani videa, kdyz auto jede. Sice to nemam ozkousene, protoze jsem si tam jeste nenahral zadne video a taky mam konkretni drat jiz zapojeny na GND (jak jsem psal na zacatku navodu instalace).

Jinak jsem pri dalsim zkoumani prisel na to co v Car setting dela polozka Lamp check, kdyz je zapnuta na 1 a svitim svetly, tak mi ztlumi podsviceni displeje, protoze si mysli, ze jedu v noci, takze to bude asi ten problem, ze za dne se mi hur displej cetl. Takze beru zpet, co jsem napsal v predchozim prispevku o spatne citelnosti. Teda jeste to musim ale overit. :yes:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod Beda » 21.03.2016 20:53

Mam jeden novy postreh, jak jsem psal o mizerne AF funkci, tak jsem zjistil, ze kdyz ji vypnu na moji nejcastejsi trase (cesta do prace), tak radio hraje lip nez originalni :yes: Nesnazi se totiz za kazdou cenu preladit a ma teda cisty zvuk z frekvenci, ktere maji pokryti na cele moji ceste :)

Takze pro mne OK a na delsi trasy to stejne jisti USB s MP3, protoze moje radia, ktera posloucham nemaji pokryti po cele CR :tongue:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod Beda » 04.07.2016 20:19

Tak dalsi postrehy z pouzivani radia:
  • autoradio samo o sobe huci, kdyz je vypnuty motor a nemate zrovna nic pusteneho, tak je pri vyssi hlasitosti slyset huceni v repro
  • skoro pravidelne se stava, ze nabehne radio do aplikace radia a ukazuje frekvenci 87,5MHz, ale hraje vam posledni zvolena stanice, pro spravne ukazani frekvence je treba prepnout stanici tam a zpet treba ovladanim na volantu
  • horsi varianta je, kdyz najede aplikace radia opet hraje 87,5MHz, ale radio nereaguje na tlacitka volby stanice na volanu a v jeho seznamu krom toho na displeji nejsou zadne stanice, pak musite zmacknout na radiu tlacitko Band a aplikace se najednou nacte spravne a nacte i ulozene stanice
  • nevim jestli za to muze konkretne mnou pouzivana navigacni APKa od TomTomu, ale pri navigovani a poslechu hudby v MP3 pres interni prehravac, nejde nastavit hlasitost navigacnich povelu, aniz by to zaroven neovlivnilo hlasitost prehravanych skladeb, funguje to leda, kdyz poslouchate radio, pak lze oboji ovladat oddelene
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod Beda » 18.03.2017 00:00

Kdo stejne jak ja koupil 2-din radio at uz modely S90 WinCE, S100 WinCE, S150 Android ci S160 Android (toto je muj typ) tak muzu vrele doporucit stranky https://www.roadnav.com/forum

Na strankach jsou na vyzadani ke stazeni nove firmware k radiim a v mem pripade jsem si pomohl, kdyz jsem provedl aktualizaci :yes:

Predchozi problemy:
  • skoro pravidelne se stava, ze nabehne radio do aplikace radia a ukazuje frekvenci 87,5MHz, ale hraje vam posledni zvolena stanice, pro spravne ukazani frekvence je treba prepnout stanici tam a zpet treba ovladanim na volantu - VYRESIL NOVY FW
  • horsi varianta je, kdyz najede aplikace radia opet hraje 87,5MHz, ale radio nereaguje na tlacitka volby stanice na volanu a v jeho seznamu krom toho na displeji nejsou zadne stanice, pak musite zmacknout na radiu tlacitko Band a aplikace se najednou nacte spravne a nacte i ulozene stanice - VYRESIL NOVY FW
  • nevim jestli za to muze konkretne mnou pouzivana navigacni APKa od TomTomu, ale pri navigovani a poslechu hudby v MP3 pres interni prehravac, nejde nastavit hlasitost navigacnich povelu, aniz by to zaroven neovlivnilo hlasitost prehravanych skladeb, funguje to leda, kdyz poslouchate radio, pak lze oboji ovladat oddelene - vyreseno novym iGO a taktez jsem si nasel jiny prehravac na MP3jky, protoze ten predinstalovany pouzival opravdu audio kanal navigace
  • mam jeden novy postreh, jak jsem psal o mizerne AF funkci, tak jsem zjistil, ze kdyz ji vypnu na moji nejcastejsi trase (cesta do prace), tak radio hraje lip nez originalni. Nesnazi se totiz za kazdou cenu preladit a ma teda cisty zvuk z frekvenci, ktere maji pokryti na cele moji ceste - VYRESIL NOVY FW uz muzu nechat funkci AF zapnutou a nedochazi k poklesu kvality zvuku ani k nahodilemi preladovani za kazdou cenu :)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod kolecko » 09.05.2017 19:18

Já mám taky S160 s Androidem 4.4.4. Ty máš teď jaký Android? Můžeš dát nějaký postup...dík
kolecko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  
Registrován: 17.04.2014
Bydliště: Hodonín  Czech Republic (cz)

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod Beda » 09.05.2017 20:05

Verze Androidu je stale 4.4.4 vyssi ani neni treba, nejsem zastancem cpat novejsi SW do stareho HW.

Postup - volne prelozeny z techto stranek https://www.roadnav.com/forum/firmware- ... structions
1. Stahni si FW z RoadNav Android S160 sekce dle modelu radia (je treba pozadat o heslo pro stazeni na jejich foru).
2. Rozbalit onen soubor na SD kartu, vloz ji do slotu oznacenyho jako GPS (musi to byt tento slot, ne ten druhy).
3. Vypni radio (otoc klicem do pozice OFF).
4. Pockej 5-10minut, nez zhasne SRC kontrolka.
5. Drz cudlik SRC a otoc klickem do pozice ON. Mel bys uslyset dve pipnuti.
6. Aktualizace zacne automaticky.
7. Cca za 5 minut se zobrazi zprava, ze instalace probehla, ale to neni vse instalace bude pokracovat.
8. Obrazovka zcerna a radio bude pipat cca 1 minutu (to je normalni).
9. Po nejakem casu dobehne instalace/update a napise to hlasku, ze lze kartu vyjmout.
10. Vyjmi SD kartu a radio se automaticky restartuje a nabehne.
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod kolecko » 09.05.2017 20:16

Dík.
Na jejich stránky jsem se už díval a chtěl jsem zažádat o Firmware, ale nejdřív musím zažádat o heslo?
Mají tam totiž položky S160 Firmware Request a S160 Password Request.
Takže v položce Password zažádat o heslo a vepsat požadované položky:
Model Number, Build Number, MCU, FLASH?

Položka S160 Firmware Request je k čemu, nevíš?

Na svém radiu nemám ani boot logo auta a mám tam pouze G nebo C. Ty máš bootovací logo?
kolecko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  
Registrován: 17.04.2014
Bydliště: Hodonín  Czech Republic (cz)

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod Beda » 09.05.2017 20:29

Predpokladam, ze v tematu S160 Firmware Request posles detaily o radiu a oni te odkazi na ten spravny FW pripadne ho nahraji na uloziste a hadam ti poslou asi i rovnou heslo. V druhem tematu S160 Password Request je asi postup podobny, protoze tam opet chteji typ radia a SW a pak ti asi rovnou poslou heslo na FW, ktery jsi si nasel v tematu RN S160 Android Firmware Update - RoadNav.com - je tedy jiz nahrany na ulozisti a potrebujes jen heslo na jeho stazeni.

Ja to vyresil jinak, napsal jsem o svem problemu s radiem do jineho prispevku a odtamtud mne odkazali na novy FW a heslo mi poslali pres SZ.

Bootovaci logo mam :kia: znak, v radiu se snad myslim dalo i menit.
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod kolecko » 09.05.2017 21:50

Tak já mám bohužel bootovací logo jen jedno a to ještě pouze to "G"...
No nic jdu žádat o nový Firmware.
Zatím dík
kolecko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  
Registrován: 17.04.2014
Bydliště: Hodonín  Czech Republic (cz)

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod TROLU » 11.07.2018 16:28

Ahoj Bedo,
četl jsem to zde všechno co píšeš o problémech s radiem a čím došlo k nápravě....
Mám v SORENTU taky multimediální 2DIN, snad S-60??? Nevím to jistě, ani nevím kde to zjistit přesně. Akorát vím, že to tam je taky dodělávaný italem, původně podle VIN tam bylo to orig malé radio.
Hele, já stále bojuji s tím, že na FM1 naladím max. 2-3 stanice tj. PETROV, EVROPA2 a ještě něco. To je VŠE!!! Jinde, jako FM2,3. nic. Ty dvě stanice hrají bezproblémově a čistě jenom ve něstě, tj. nejspíš teda okolo vysílače či nějakého zesilovače. Vyjedu za město a a je hotovo-nehraje nic!
Napadá Tě něco, čím bych to spravil? Myslíš, že taky jedině Firmware Update- od RoadNav.com ?
Jeden známej mě dnes říkal něco i možnosti vadného zesilovače na anteně nebo nějakého modulu v radiu??? To bych ale považoval kuchat až jako poslední možnost, ne-li asi nikdy?! Když vím z Tvé praxě a popisu co to obnáší...
Dík moc za odpověď.
TROLU Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 2
Registrován: 22.12.2017
Bydliště: ZR  Czech Republic (cz)

Kia Sorento II (2010)
145000 km @ 7.5 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod Beda » 11.07.2018 18:08

Z nastaveni radia to chce zjistit typ radia a pripadne i verzi firmwaru. Pak bych se podival, zda se k tomu da najit novejsi FW nekde na internetu. To co popisujes s temi stanicemi muze byt, jak problem FW, ale i klidne KO zesilovace :(
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: DIY - Instalace 2DIN Android DVD radio

Příspěvekod TROLU » 11.07.2018 18:21

OK, díky, pokusím se to zjistit jak píšeš. Pokud na něco přijdu, tak to sem napíšu. Pokud odešel zesilovač, tak to bude horší.... :(
TROLU Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 2
Registrován: 22.12.2017
Bydliště: ZR  Czech Republic (cz)

Kia Sorento II (2010)
145000 km @ 7.5 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé