tecie olej

Trápí Vás něco na voze?

tecie olej

Příspěvekod tv180am » 06.02.2012 14:58

zdravim vas,som tu novy.. v podstate som vlastnikom cca len mesiac kia sorento,2.5crdi rv 2005 105 000 km... to auto len spoznavam a kedze mi autorizovany predajca dal rocnu zaruku,tak hladam,ci nieje nejaky problem.. stale parkujem len vonku,mrazy su od -20 do -10 nepretrzite.. starty bezproblemove na supu,ale.. vsimol som si,ze po jazde sa pod autom objavia 3, 4 kvapky oleja.. taktiez po otvoreni kapoty na mieste pred krytom motora,na tej vycnievajucej casti,pod ktorou su pravdepodobne rozvody,zhora,ako je spoj,slzi olej.. je to velky problem? nerad by som menil to auto,kedze je inak bezproblemove,za nejake super vybavene,do ktoreho budem len vrazat,ako doteraz.. mal som vw golf 4 benzin,aj diesel.. a pri takych teplotach ani jedno tak nestartovalo.. o pohodli a priechodnosti sa bavit zbytocne.. a je pravda,ze taky unik oleja,keby nebola zaruka,si ani nevsimnem.. a pre tych par kvapiek,ak to nie je akutne,nechcem dat do toho vrtat,preto by som ocenil vas nazor,skusenosti a rady.. dakujem
tv180am Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 2
Registrován: 24.01.2012
Bydliště: trebisov  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: tecie olej

Příspěvekod ohen10 » 06.02.2012 15:04

urcite by som to riesil ako reklamaciu ak mas rok zaruku...teraz to je mozno par kvapiek ale casom to moze byt horsie... tolko moj nazor ;)
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: tecie olej

Příspěvekod tv180am » 07.02.2012 18:09

asi pockam,ci to nepojde k horsiemu a uvidim.. inak,volal som do kia a tam mi povedali,ze kedze sa jedna o cierny olej,tak to je z predneho diferencialu a ze je to bezna vec u tychto aut a par kvapiek nieje nic hrozne,kedze teraz dost vyuzivam 4x4.. tak neviem.. ma niekto s tym skusenost?
tv180am Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 2
Registrován: 24.01.2012
Bydliště: trebisov  Slovakia (sk)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé