cyklovač stěračů

Trápí Vás něco na voze?

cyklovač stěračů

Příspěvekod Zdrahy » 06.12.2013 08:29

Včera jsem jel cca 150km v dešti a po nějaké době mi cyklovač začal vyvádět psí kusy. Například když byl nastavený na edlší interval, tak čekal cca 6 vteřin a potom 6x setřel v normální rychlosti (jako bez cyklovače). Když jsem nastavil kratší cyklus, byla mezera třeba 3 vteřiny a potom 3x setřel.. a naopak s delším cyklem čekal déle a stíral víckrát. Když jsem stěrače zkusil úplně vypnout když běžel cyklus, vůbec se nevypnuli a stíraly i v poloze vypnuto. Musel jsem to dát na cyklovač, počkat až dokončí stírání a dostane se do fáze čekání a potom to šlo. Po chvíli vypnutí to šlo normálně, načež po pár minutách začal zase blbnpout..
Patrně tedy cyklovač? předpokládám podle cvakání, že je někde v palubovce.. nesetkali jste se s podobným chováním někdo?
Zdrahy Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  Témata: 2
Registrován: 02.11.2013
Bydliště: Ústí nad Orlicí  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2004)
0 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: cyklovač stěračů

Příspěvekod zaplosak » 06.12.2013 09:05

mohlo jen počítači hrábnout - v budoucnu to už dělat nemusí......
Uživatelský avatar
zaplosak Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 487  Témata: 1
Registrován: 30.06.2013
Bydliště: olomouc  Czech Republic (cz)

Kia Ceed III (2018)
3000 km @ 6.8 l/100km

Re: cyklovač stěračů

Příspěvekod Zdrahy » 03.01.2014 20:44

Tak v budoucnu to dělá pořád.. po nějaké době prostě přestane stírat, počká třeba 6 vteřin, potom setře normální rychlostí 6x za sebou atd.. víte někdo kde jak to je na Sorentu zapojené, popř kde je cyklovač, popř nevíte o nějakém na prodej? :)
Zdrahy Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  Témata: 2
Registrován: 02.11.2013
Bydliště: Ústí nad Orlicí  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2004)
0 km @ 0 l/100km

Re: cyklovač stěračů

Příspěvekod Zdrahy » 08.01.2014 19:45

Jo a ještě jsem dnes cestou do DE zjistil, že když zapnu ostřik skla tak stírače namísto toho aby setřely 2x - 3x podle délky ostřiku tak zkrátka začnou stírat a stírají a stírají. Musím je zastavit buď navolením cyklovače, nebo dalším ostřikem :| netušíte co to řídí?
Zdrahy Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  Témata: 2
Registrován: 02.11.2013
Bydliště: Ústí nad Orlicí  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2004)
0 km @ 0 l/100km

Re: cyklovač stěračů

Příspěvekod Neferti » 23.12.2019 13:24

Zdravím všechny. Mně dnes cyklovač přestal fungovat z ničeho nic. Nereagují rychlosti a spodní poloha pro 1x setření. Stěrače ale fungují v horním polohách pro stálý-pomalý a rychlý chod.

Je ten cyklovač ve skříňce stěračů???

To zase bude boj to rozdělat.
New Kia Cee'd 1.4 CVVT, Blue Metal, 80.2kW Aktive plus
Uživatelský avatar
Neferti Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 101  Témata: 4
Registrován: 08.12.2009
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2009)
110300 km @ 7.5 l/100km


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé