Blinkry Sorento.

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Blinkry Sorento.

Příspěvekod Návštěvník » 23.04.2009 15:27

Zdravím všechny.
Potřebuji poradit a nevím, na koho se obrátit, takže tady je můj problém. Protože jsem starší pardál, asi už moc dobře neslyším a když mám zapnutou Metaliku v Sorentu, stává se dost často, že zapomínám vracet blinkry. Vzpomínám si, že za mlada prodávali přerušovače s akustickým signálem, který byl pěkně v autě slyšet. Nevíte někdo o něčem podobném na ty naše autíčka. Díky za radu.
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Beda » 23.04.2009 17:31

strycek google mne odkazal treba na http://www.volny.cz/janecekv/ASB.htm ci na http://www.royal-enfield.cz/shop/kategorie-38_41/univerzalni-doplnky-svetla-blinkry.html
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod maro » 23.04.2009 20:52

8-) nevracia ti blinkre volant?
------------------------------
www.thermical.sk
Sorento.Magentis.Pregio.
Uživatelský avatar
maro Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 68  Témata: 2
Registrován: 21.03.2009
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
3. místo (1)

Příspěvekod Návštěvník » 30.04.2009 10:42

Volant mi vrací blinkry, ale jen v určitém režimu zatočení, to jo, ale třeba v menším úhlu zatočení nebo na rovince při změně směru hlavní silnice ap. Zjistil jsem ale, že tam není klasický přerušovač, ale velké přerušovací relé a to asi bude ten problém, protože by tam musel být originální kus. Ještě jeden názor jsem zaslechl, na dráty od toho relé napojit akustickou signalizaci rozsvícených světel, prodávají takovou malou krabičku, ale zase si říkám , takvou partyzánštinu ?
No nevím, zatím jezdím bez puštěné Metalicy a to mně štve.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod maro » 30.04.2009 20:00

kebyže ho máš von zo záruky, daj si na výstup z relé pípadlo určené napr. na pripomínanie zapnutých svetiel.
------------------------------
www.thermical.sk
Sorento.Magentis.Pregio.
Uživatelský avatar
maro Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 68  Témata: 2
Registrován: 21.03.2009
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
3. místo (1)

Příspěvekod Návštěvník » 03.05.2009 18:26

No tak to jsem právě myslel, takže teď akorát najít, kde to relátko v autě je. Nebo mi to někdo napíše a poradí, že jo ? Díky
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod maro » 03.05.2009 21:01

jednoduchšie bude zohnať druhé pípadlo ako sa niekam v aute napájať s 12 voltami. Nehrozí tak že niečo odpáliš.
------------------------------
www.thermical.sk
Sorento.Magentis.Pregio.
Uživatelský avatar
maro Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 68  Témata: 2
Registrován: 21.03.2009
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
3. místo (1)


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé