Prosim o radu trojblik

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Prosim o radu trojblik

Příspěvekod luskacik1 » 06.04.2010 15:45

Zdraim chcel by som si domontovat trojblik neviete kde zohnat dany modul a za kolko mam sportage 2009
Kia Sportage 2.0 CRDi 4WD
luskacik1 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 2
Registrován: 06.04.2010
Bydliště: Oščadnica  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod Beda » 06.04.2010 19:16

Kontaktuj clena Motorsport memberlist.php?mode=viewprofile&u=167
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8277  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod gazpetr » 05.05.2010 16:26

Nemá někdo schéma připojení trojbliku pro KIA Sportage 2005-2009.Modul mám vyrobený a řeším otázku připojení, buď na páčku blinkrů, nebo na spínač výstražných světel, což se mi jeví jako lepší řešení. Jak to připojují odborníci ? :kia:
gazpetr Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 73  Témata: 7
Registrován: 11.05.2008
Bydliště: TACHOV  Czech Republic (cz)

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod Jenda » 14.05.2010 13:11

@luskacik1 + @gazpetr
Hoši, taktéž uvažuji o dodatečné montáži trojbliku. Psal jsem SZ členu Motorport, ale odpovědi jsem se nedočkal. :( Včera jsem však vygoglil univerzálbí modul trojbliku na všechny OA, kde je i schema zapojení. Po dotazu na zakoupení je však zatím nemají naskladněn - musíme posečkat. ;) Cena trojbliku není nijak závratná a i připojení je jednoduché; pokud si jej necháme namontovat v :kia: servisu, tak ani o záruku nepřijdeme. Snad vám odkaz pomůže.
Viz odkaz :thd:
http://www.e-xenony.cz/trojblik-trippli ... g-trojblik
Uživatelský avatar
Jenda Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 345  Témata: 9
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2009)
0 km @ 6.5 l/100km

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod gazpetr » 22.06.2010 12:09

Jenda píše:@luskacik1 + @gazpetr
Hoši, taktéž uvažuji o dodatečné montáži trojbliku. Psal jsem SZ členu Motorport, ale odpovědi jsem se nedočkal. :( Včera jsem však vygoglil univerzálbí modul trojbliku na všechny OA, kde je i schema zapojení. Po dotazu na zakoupení je však zatím nemají naskladněn - musíme posečkat. ;) Cena trojbliku není nijak závratná a i připojení je jednoduché; pokud si jej necháme namontovat v :kia: servisu, tak ani o záruku nepřijdeme. Snad vám odkaz pomůže.
Viz odkaz :thd:
http://www.e-xenony.cz/trojblik-trippli ... g-trojblik



Tak na toto zapojení se dívám docela skepticky. Možná že to funguje, ale v každém případě tam není možnost žádného nastavení. Já jsem použil toto : http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm . Jsem maximálně spokojený. Je to stavebnice vhodná pro nějakého elektrotechnika, amatérům s trafopájkou moc nedoporučuji. Pro ostatní by asi bylo vhodné toto:http://elektrotuning.blog.cz/rubrika/power-trippling . Jsou to hotové moduly s komfortním nastavením za velice slušnou cenu.
Připojení trippling modulu absolutně bez problému./konektor páčky směrových světel, kostra, +12V po otočení klíčku/ :kia:
gazpetr Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 73  Témata: 7
Registrován: 11.05.2008
Bydliště: TACHOV  Czech Republic (cz)

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod ferino » 22.06.2010 12:19

Hyundai na i30 ponuka trojblik standartne za priplatok 41.28EURna lubovolny kus. Treba len zistit, ci je elektronika rovnaka, co by som si tipol ze aj ano. A dorobit to moze aj Hyundai servis, myslim ze zaruka by padnut nemala.

Upss sypem si popol na hlavu, teraz som si vsimol ze je to thread na Sportage a nie na Cee'd. :roll:
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod Jakub » 23.06.2010 08:42

@ferino

Ten trojblik pro i30 je od Škrlant Motorsport. Na cee'da použít nejde. Dělají (nebo dělali) i verzi pro cee'da, mám ji ve svém autě.
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod Serb » 01.07.2011 20:39

@Jakub
Tiez uvazujem nad tym trojblikom, ale z motorsportu sa mi neozyvaju... tak som si na nete nasiel tento http://www.cybertronic-labs.cz/product/detail?id=31
myslis ze bude fungovat aj na cee'd?
Serb Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 44  Témata: 5
Registrován: 26.05.2008
Bydliště: Stara Tura  Slovakia (sk)

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod Jakub » 01.07.2011 20:55

Fungovat by to asi mohlo, ale bez schématu do těžko určím. Jednotka od Škrlant se montuje ke spínači varovných světel a je složitější.
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod PeterZM » 02.07.2011 07:06

Vymen si spinac varovnych svetiel z modelu po FL tam je uz trojblik standardne...
VW Passat B7 2.0TDi 125kw DSG Bluemotion
Kia Ceed SW 1,6 CVVT Lpg Phoenix silver r.v.09 Predané
Uživatelský avatar
PeterZM Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 157  Témata: 2
Registrován: 27.11.2010

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod Serb » 02.07.2011 09:43

@Jakub
No ved prave... nechcem kupovat nieco, co by bolo na mojom modeli nefunkcne.. :no:
Tak teraz neviem....

@PeterZM
Myslis ze mi ten spinac normalne na poziadanie vymenia v KIA servise? :huh:
Serb Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 44  Témata: 5
Registrován: 26.05.2008
Bydliště: Stara Tura  Slovakia (sk)

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod PeterZM » 02.07.2011 10:00

Jasne ze vymenia len nechci vediet cenu :thd: zozen ho niekde na vrakovisku alebo z polska...
Ešte to trochu upresnim spinač pred a po FL nieje uplne rovnaky takze treba vymenit len vnútro (plošny spoj s konektormi)
VW Passat B7 2.0TDi 125kw DSG Bluemotion
Kia Ceed SW 1,6 CVVT Lpg Phoenix silver r.v.09 Predané
Uživatelský avatar
PeterZM Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 157  Témata: 2
Registrován: 27.11.2010

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod luskacik1 » 11.10.2011 06:58

Z akeho modelu myslis?
Kia Sportage 2.0 CRDi 4WD
luskacik1 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 2
Registrován: 06.04.2010
Bydliště: Oščadnica  Slovakia (sk)

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod PeterZM » 11.10.2011 19:08

Z modelu Ceed po FL ale neviem ci to bude fungovat aj na sportage
VW Passat B7 2.0TDi 125kw DSG Bluemotion
Kia Ceed SW 1,6 CVVT Lpg Phoenix silver r.v.09 Predané
Uživatelský avatar
PeterZM Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 157  Témata: 2
Registrován: 27.11.2010

Re: Prosim o radu trojblik

Příspěvekod krimes152 » 26.12.2019 14:48

Zdravím,
viete to niekto pre ceed I. predFL potvrdiť, lebo dosť ma to láka, len zohnať ten spínač, aby bol pre ľavostranné riadenie je celkom fuška, tak si chcem byť istý, že to bude fungovať. Vopred ďakujem za odpoveď :)
krimes152 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 29  Témata: 5
Registrován: 09.08.2016
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
200000 km @ 6.5 l/100km

Další

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé