páté dveře

Trápí Vás něco na voze?

páté dveře

Příspěvekod vejmem1 » 17.04.2019 14:02

U kia sportage II mi nejdou otevírat páté dveře, na dálkové ovládání se vše normálně odemkne. všechny dveře lze otevřít ale páté dveře ani okno vzadu nelze otevřít. neměl jste někdo něco takového,
Dveře nejdou otevřít ani zevnitř - nenelezl jsem žádnou možnost jak to udělat.
díky
vejmem1 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 17.04.2019
Bydliště: třeíč  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: páté dveře

Příspěvekod psuchy » 17.04.2019 14:07

Urobilo mi to tiez. Stacilo riadne nastriekat do vnutra poza tie plastove tlacitka cistiaci olej a parkrat potom dialkovym odomknut a zamknut a bolo to OK. Ale ked tam budes striekat olej podloz si nejaku handru lebo ide z toho dost necistot. / aspon u mna s toho islo /
psuchy Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 2
Registrován: 12.04.2019
Bydliště: Martin  Slovakia (sk)

Kia Sportage II (2008)
216545 km @ 8.3 l/100km

Re: páté dveře

Příspěvekod vejmem1 » 17.04.2019 14:24

jaký čistící olej jsi používal, stačí obyčejný konkor na kontakty? nebo nějaký speciální?
vejmem1 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 17.04.2019
Bydliště: třeíč  Czech Republic (cz)

Re: páté dveře

Příspěvekod psuchy » 18.04.2019 13:29

mal som doma WD-40, ale musis ho mat s hadickou v rozprasovaci aby si sa dostal za tlacitka. Ja som to mal zaseknute prave cez tlacitko na okno. Ked sa na to pozres zo spodu mal by si vidiet ze je akokeby mierne zasunute. Nesnaz sa ho nasilim pacit. ked nastriekaz olej a parkrat precvaknes dialkovym skus ho mierne stlacaty a malo by povolit.
psuchy Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 2
Registrován: 12.04.2019
Bydliště: Martin  Slovakia (sk)

Kia Sportage II (2008)
216545 km @ 8.3 l/100km

Re: páté dveře

Příspěvekod vejmem1 » 03.06.2019 11:47

Závada se bohužel opakovala. Musel jsem demontovat z pátých dveří tapecirunk. Jde to dobře. po odšroubování viditelných šroubů (a jednoho pod krytkou vlevo nahoře) a madla. Pozo na to že musíte demontovat úzký tapecirunk nad oknem jsou pod mín schované dva šrouby které drží spodní tapecirunk. Pak uvidíte že nastříkat olej zvenku nemůže stačit. Ovládání je čistě mechanické a pod ovládacími prvky jsou jen páčky a táhlo které vede dolů k zámku. Namazal jsem všechny potřebné pohyblivé části a zdá se to být OK.
vejmem1 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 17.04.2019
Bydliště: třeíč  Czech Republic (cz)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé