Parkovací kamera - nezapíná

Trápí Vás něco na voze?

Parkovací kamera - nezapíná

Příspěvekod raKIA » 24.03.2014 14:44

Evergreenem nové Sportage jsou asi závady. Aktuálně další z mnoha - po zařazení zpátečky se neaktivuje parkovací kamera, přesně řečeno -někdy ano, někdy ne. Bude to dělat zřejmě nějaký kontakt. Když zařadím opakovaně a s větší razancí, zapne.
Chjo, už mě to auto vážně nebaví. Ani nemluvím, že mi praskl plast vedle pedálu plynu.
raKIA Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  Témata: 3
Registrován: 22.06.2012
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Parkovací kamera - nezapíná

Příspěvekod raKIA » 07.04.2014 22:40

...dnes se přidal parkovací senzor, už jednou mi ho měnili a teď to vypadá , že budou muset vyměnit další. Občas funguje a občas zůstává trvale aktivovaný a píská i bez překážky v zorném poli.
Kdyby to nebyla taková ztráta peněz, už bych to auto vážně prodal. Je to poslední :kia: , co jsem kdy měl v baráku a s touhle značkou končím!
Pokud by se někdo našel, kdo by ji chtěl, ozvěte se. Najeto 86 000 km.
raKIA Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  Témata: 3
Registrován: 22.06.2012
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé