zadný stierač Sportage II

Trápí Vás něco na voze?

zadný stierač Sportage II

Příspěvekod fonzo » 17.11.2013 12:57

zdravím, prestal mi fungovať zadný stierač, zničoho nič sa zasekol a ani necukne. Nevie niekto či je zadný stierač riešený poistkou, alebo si mam zohnať nový motorček
KIA Sportage r.v. 2007, 2.0 CRDi 4WD
Uživatelský avatar
fonzo Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 7
Registrován: 24.01.2009
Bydliště: senica  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: zadný stierač Sportage II

Příspěvekod Pavka » 18.11.2013 12:05

Zdravím, pojistka tam je. Mrkni se do návodu. Ale když se o stalo mě tak to byl motůrek.
Kia Magentis II 2.0 CRDi (2010)
Uživatelský avatar
Pavka Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 255  Témata: 1
Registrován: 28.12.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)
14. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Magentis/Optima II (2010)
115000 km @ 5.5 l/100km

Re: zadný stierač Sportage II

Příspěvekod cristal » 07.08.2014 18:19

Riešim podobný problém. Taktiež mi nejde motorček, ale problém je v tom, že po demontáži plastu čo kryje motorček som zistil zakorodovanú osku stierača. Príčinu vidím v ručke okna, kde som si všimol, že je prasknutá a zrejme z tamadial mi zateká na osku. Neviem však nikde zohnať predajcu, kde by to mali. Neiešil to už niekdo? Aprpo nema niekdo schemu demontáže?
Uživatelský avatar
cristal Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 71  Témata: 10
Registrován: 10.11.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage II (2008)
103000 km @ 9.5 l/100km

Re: zadný stierač Sportage II

Příspěvekod spd001 » 07.08.2014 20:13

ja som riesil podobnu situaciu na OII kde sa mi rovnako zasekol zadny stierac a prestal fungovat ba dokonca po zadreti osky ani len poistku nevypalilo. mne sa to podarilo rozchodit a to tak ze demontaz mechanizmu a nasledne rozobratie cize oddelenie elektroniky od motorceku.nasledne som prikladal 12V na samotne kontakty a raz do lava a raz do prava a popri tom vela WD-40 nech sa to rozchodi a podarilo sa to ale vydrzalo to asi rok a pol a potom znova :D .stalo sa mi to aj na prednom mechanizme ale tam sa dural az roztopil a uz sa to nedalo rozobrat cize som kupil druhy mechanizmus secondhand
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé