KIA Sportage - zpětná zrcátka

Styling, lak, střešní nosiče atd.

KIA Sportage - zpětná zrcátka

Příspěvekod gazpetr » 30.12.2008 15:23

Koupil jsem si na mé autíčko kryty zrcátek s blinkrama (bylo to v akci za cenu, které se nedalo odolat). Řeším otázku, jak zrcátka rozdělat. Musím sundat skla, abych se dostal dovnitř. Vím, že na některých autech je to pouze zacvaknuté (VW, Škodovka) a není to problém. U KIA je to prý snad přilepené a z toho mám obavy, abych ta skla nepoškodil a neublížil spirále pro vyhřívání. Proto s ptám, jestli s tímto nemáte někdo zkušenosti, jak rozebrat a nepoškodit.
Jak budou kryty dané do barvy a budu vědět jak na to, hodím sem nějaké foto.
Předem díky za informace :kia:
gazpetr Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 73  Témata: 7
Registrován: 11.05.2008
Bydliště: TACHOV  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod jostafa » 30.12.2008 16:44

se ani nepodělíš kde to v akci mají? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
jostafa Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  
Registrován: 13.12.2008
Bydliště: domažlice  Czech Republic (cz)

Příspěvekod gazpetr » 30.12.2008 16:53

Měli to na korea-suv.cz za 2100 Kč . Mají to tam stále ale za 3645 Kč. No nekupte to !!! Nevím kolik bude stát lak a hlavně jak se mi to podaří rozdělat. :kia:
gazpetr Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 73  Témata: 7
Registrován: 11.05.2008
Bydliště: TACHOV  Czech Republic (cz)

Příspěvekod jostafa » 30.12.2008 17:10

jo to je dobra adresa tam jsem ted bral kryty klik
Uživatelský avatar
jostafa Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  
Registrován: 13.12.2008
Bydliště: domažlice  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Bostra » 01.01.2009 13:54

Chtěl bych si taky s tohodle serveru objednat kryty klik, ale nevím které. Jsou tam od různých výrobců a podle fotek vypadají všechny stejně. Můžete mi někdo poradit od kterého výrobce jsou nejvhodnější. Nerad bych, aby mi po krátkém čase ten chrom začal slézat.

Bostra
Uživatelský avatar
Bostra Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 108  Témata: 9
Registrován: 21.09.2008
Bydliště: Okr.Opava  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2007)
85000 km @ 10 l/100km

Příspěvekod jostafa » 01.01.2009 14:16

Bostra píše:Chtěl bych si taky s tohodle serveru objednat kryty klik, ale nevím které. Jsou tam od různých výrobců a podle fotek vypadají všechny stejně. Můžete mi někdo poradit od kterého výrobce jsou nejvhodnější. Nerad bych, aby mi po krátkém čase ten chrom začal slézat.

Bostra
myslíš ze stranek korea-suv.cz ? konkretne když zadáš na sportage tam jsou tam jen 2 druhy,,jedny z led diodama,,a druhe klasika ty mam já,,, Obrázek
Uživatelský avatar
jostafa Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  
Registrován: 13.12.2008
Bydliště: domažlice  Czech Republic (cz)

Příspěvekod jostafa » 01.01.2009 14:18

Bostra píše:Chtěl bych si taky s tohodle serveru objednat kryty klik, ale nevím které. Jsou tam od různých výrobců a podle fotek vypadají všechny stejně. Můžete mi někdo poradit od kterého výrobce jsou nejvhodnější. Nerad bych, aby mi po krátkém čase ten chrom začal slézat.

Bostra
aaaaaaaaaaa sorry jsem si všimnul ,,ty mas vlastně sorento
Uživatelský avatar
jostafa Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  
Registrován: 13.12.2008
Bydliště: domažlice  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Návštěvník » 12.01.2009 15:39

Bostra píše:Chtěl bych si taky s tohodle serveru objednat kryty klik, ale nevím které. Jsou tam od různých výrobců a podle fotek vypadají všechny stejně. Můžete mi někdo poradit od kterého výrobce jsou nejvhodnější. Nerad bych, aby mi po krátkém čase ten chrom začal slézat.

Bostra


skus to zde :http://www.webmart.de/wmshop.cfm?ID=31710&CID=75967&SubDo=open

Tam maji vsechno na sorenta a za super ceny i s postou!!!!!
nebo potom na
http://www.ebay.de/ tam toho je strasne moc za jeste lepsi ceny!!!!
Napriklad podvozek HaR+ 6cm vypada auto lepe lepsi prujezdnost i bezpecnost bez naklonu v zatackach no proste super a koupis to za nejakych 200-250eur!!!!!!!
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod gazpetr » 23.01.2009 20:00

Opravdu nikdo nerozdělával zpětná zrcátka? Nechci to rvát teď v zimě, ale chtěl bych být na jaro "připravený" Díky :kia:
gazpetr Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 73  Témata: 7
Registrován: 11.05.2008
Bydliště: TACHOV  Czech Republic (cz)

Příspěvekod gazpetr » 29.03.2009 20:33

Tak když mi nikdo neporadil, pustil jsem se do toho sám. To, z čeho jsem měl největší obavy šlo udělat nejlépe, ale vyskytly se jiné problémy. Zrcátka musela komplet dolů, dolů muselo i obložení dveří a plasty kolem dveří /podlaha/. Vypadalo to tak na 2 - 3 hodinky, ale protáhlo se to na celý den. Když už jsem věděl "Jak na to " šlo to mnohem rychleji. Nic jsem neolámal ani nepoškodil.
Ještě není všechno hotové, tedy "mechanicky" je to všechno, stačí to "jen" zapojit.
Původně jsem to chtěl připojit paralelně k bočním blikačům, ale bohužel dráty jsou vedeny pod přístrojovou deskou a jsou nepřístupné. Tak zatím nevím co s tím.
Potřeboval bych rozmístění a popis konektorů - těch co vedou dozadu a jsou přístupné, nebo se vrátím k původnímu záměru, což by obnášelo demontáž podběhů kol, protože ty současné krky s vodiči jsou dokonale utěsněny.
Vzhledově to vypadá moc pěkně a za tu práci to stálo. Až to bude úplně komplet, tak sem vložím nějaké foto. :kia:
gazpetr Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 73  Témata: 7
Registrován: 11.05.2008
Bydliště: TACHOV  Czech Republic (cz)

Re: KIA Sportage - zpětná zrcátka

Příspěvekod jurek » 07.05.2010 21:33

je to jenom nacvakle ale drzi to dobre
jurek Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 07.05.2010
Bydliště: bokovice  Czech Republic (cz)

Re: KIA Sportage - zpětná zrcátka

Příspěvekod vstastny » 18.09.2011 08:35

U mě došlo k výměně celého zrcátka - rozbil jsem sklo při výjezdu z garáže :( . Než nové nalakovali, dali mi v servisu do původního skeletu pouze sklo a po nalakování jej přendali do nového. Výměna byla provedena vždy za 20 minut. Pochybuji, že by něco lepili, i když jsem to nezkoumal.
Uživatelský avatar
vstastny Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  Témata: 5
Registrován: 10.09.2011
Bydliště: Tleskačova 1711, Kuřim 66434  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2011)
14000 km @ 9.5 l/100km

Re: KIA Sportage - zpětná zrcátka

Příspěvekod Tomasfuk » 25.09.2011 16:06

vstastny píše:U mě došlo k výměně celého zrcátka - rozbil jsem sklo při výjezdu z garáže :( . Než nové nalakovali, dali mi v servisu do původního skeletu pouze sklo a po nalakování jej přendali do nového. Výměna byla provedena vždy za 20 minut. Pochybuji, že by něco lepili, i když jsem to nezkoumal.

Jen dotaz na kolik tě to přišlo. Byl jsem na dovče a na parkovišti jsem si zrcadla nesklopil (blbec) a někdo mi ho otočil a mám to prasklé (jak vnějšek, tak i vnitřek). Sklo vydrželo, bylo to jen líznutí, ale stačilo to :-( . Díky.
Sportage 2,0CRDi, 4x4, COMF+,stříbrná Pheonix - Objednáno 14.02.11 - Dodáno 8.7.2011 Prodáno : 18.3.2016
Sportage IV 2,0CRDi, 4x4,
Tomasfuk Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 55  
Registrován: 16.02.2011
Bydliště: Chocerady  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2011)
5200 km @ 8.1 l/100km

Re: KIA Sportage - zpětná zrcátka

Příspěvekod vstastny » 26.09.2011 16:27

Ani se neptej :x. Samotné sklo nechtěli vyměnit, jen pouze celé zrcátko. Stálo to 11400Kč. Výměnu mi prováděl servis u prodejce Autopark Brno.
Uživatelský avatar
vstastny Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  Témata: 5
Registrován: 10.09.2011
Bydliště: Tleskačova 1711, Kuřim 66434  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2011)
14000 km @ 9.5 l/100km

Re: KIA Sportage - zpětná zrcátka

Příspěvekod tomasisko » 26.09.2011 19:18

  KIA Venga LX 1.4cvvt Caramel Gold
...jazdim ako hrusinsky, kocham sa zivotom...
Uživatelský avatar
tomasisko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 15
Registrován: 02.09.2010
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
30000 km @ 7 l/100km

Další

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé