sportage III 1.7 crdi problem s dpf

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

sportage III 1.7 crdi problem s dpf

Příspěvekod peterc » 02.05.2020 16:05

Ahojte, riešil tu uz na III sportage upchaty dpf filter ? respektive takto odkedy to auto mam regenerovalo vzdy po cca 500 km teraz to kleslo na 100... takze mi vychadze z toho ze asi je pomaly na odchode.... beriem to na vycistenie akurat ma zaujima ci to uz niekto riesil pretoze v serivse kde tie filtre cistia mi chalan povedal ze filter je vacsinou dosledok a nie problem. moze byt problem so vstrekmi alebo turbo. vydel som ze okolie turba je od oleja ale povedal mi ze je tam derava hadica pretoze na turbo to ani nevyzera. Auto nezerie olej. aktualne 195 000 km .
peterc Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 4
Registrován: 03.04.2020
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: sportage III 1.7 crdi problem s dpf

Příspěvekod Karens » 02.05.2020 18:05

Pri tých kilometroch má už aj filter samotný nárok, ale chalan dobre povedal, bez kontroly všetkého by som ten vyčistený naspäť nedával lebo o chvíľu môže byť tam kde teraz.
Karens Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 647  
Registrován: 05.10.2018
Bydliště: doma  Czech Republic (cz)
AKTUÁLNĚ MÁ BAN

Re: sportage III 1.7 crdi problem s dpf

Příspěvekod peterc » 02.05.2020 20:00

to samozrejme turbo mi pozrie on a vstreky idu tiez na kontrolu len ako som pisal aj ma zaujimalo ci mal niekto take problemy. ale v podstate po tych kilometroch uz je mozne ze aj filter proste potrebuje vycistit poriadne, rovvnako aj to ze nieco ine sa pokazilo.
peterc Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 4
Registrován: 03.04.2020
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé