Škubnutí na dvojku.

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

Škubnutí na dvojku.

Příspěvekod superkutil » 10.09.2012 09:37

Ahoj, objevil se mi divný úkaz. Když se rozjíždím, přeřadím z 1ky na dvojku a přidám, tak se za cca 5sec objeví cuknutí. Jako kdyby někdo prudce přidal a zase ubral. Dělá to jen na 2ku. Včera se mi na dálnici stalo něco podobného na 6ku. Jako kdyby někdo odpojil vozík. Auto najednou přidalo. Přitom s plynem jsem nehnul. To ale mohlo souviset s vypalování filtru pevných částic.
KIA Sportage 2.0CRDI 103kW r.v. 2007 Obrázek
Uživatelský avatar
superkutil Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  Témata: 10
Registrován: 15.06.2012
Bydliště: Česká republika  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Škubnutí na dvojku.

Příspěvekod luky » 04.10.2013 19:51

Ahoj jak jsi dopadl mě to taky cuká na dvojku.ale když vypnu tsc.tak to přestane ma někdo nějakou dobrou radu.
dik :no:
luky Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 04.10.2013
Bydliště: praha vychod  Czech Republic (cz)

Re: Škubnutí na dvojku.

Příspěvekod spacirx » 07.10.2013 15:47

To vypadá, že vám TCS přibržduje nějaký kolo a pak povolí... vadný senzor nebo špinavý? Jen můj názor, nemám TCS... ale tuším, že u sorenta to řídí i otáčky motoru + brzdy

Tak jo: řídí to engine power a brake force :-)
Tak asi ňákej senzor blbne...
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé