Auto nahodile chcipne

Auto nahodile chcipne

Příspěvekod renca.hulman » 04.10.2018 18:07

Dobrý den našla jsem si Vás ,protože jsem už zoufala od minulého týdne mě zlobí moje sportage. K autu příjdu nastartuju ,ale po nějaké době ježdění po Praze(všude kolony ,křižovatky už jsem dvakrát ucpala dopravu ;) )příjde mě že jak se to auto zahřeje a třeba příjíždím na červenou zpomalím zařadím jedna tak auto celý chcípne, musím počkat tak 10,15 , min. Zase naskočí a jedu, ale modlím se na každým semaforu ,aby tam byla zelená. V servisu to měli napíchli na počítač a prý tomu autu nic není. Tak jsem odjela druhý den mě to udělalo znova. Pomoc prosím.Díky Renata
Naposledy upravil Beda dne 04.10.2018 18:07, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven nazev prispevku za vystiznejsi.
renca.hulman Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 04.10.2018
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Auto nahodile chcipne

Příspěvekod casco » 08.10.2018 08:57

Skus si na pumpe kupit pripravok na cistenie palivoveho systemu. Ja kupujem od firmy STP. Leje sa cela flaska najlepsie pred naplnenim celej nadrze. Pozor: Su dve verzie, pre Diesel a pre Benzin. Na pumpe ti urcite poradia. Ak aj potom bude problem, tak jedine servis...
Sportage 3 , 1.7CRDi EX , dvojtónova truuuba, HID, americke zadne svetla, Androidove radio
Uživatelský avatar
casco Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 180  Témata: 5
Registrován: 16.02.2014
Bydliště: SC  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2014)
1100 km @ 5.9 l/100km

Re: Auto nahodile chcipne

Příspěvekod Arthur » 22.10.2018 10:16

Mozno by pomohlo "prepalenie" firmware.
Znamemu updatovali firmware a odvtedy sice nestopne, ale uz druhy krat sa mu auto dostalo do "nudzoveho" rezimu. Auto prestalo tahat a islo max 60km/h, tak sa tam chysta opat, aby mu to urobili nanovo a poriadne. Pred navstevou servisu, auto jazdilo bezchybne.
Rozdiel je v tom, ze jemu to po "restarte" motora, funguje okamzite a tu je tych 10-15min, co moze byt aj chyba nejakej suciastky.
Arthur Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  
Registrován: 23.09.2017
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Re: Auto nahodile chcipne

Příspěvekod Probo » 01.12.2018 19:51

Mal som ten istý problém, síce to nebola KIA ale zavada ta ista na OPLI. Po zohriatí motora na 90 auto zdochlo. Stačilo počkať 5 min a išlo, ale po zohriatí ten istý problem. Diagnostika neukazovala žiadnu chybu. Bol vadný snímač otacok klukoveho hriadela. Pokial nebolo auto zohriate nevykazovalo ziadnu chybu, akonahle sa motor zohrial zdochol bez nejakeho upozornenia. Po vymene snimača vsetko OK.
Kia Sportage 3 , 1.7CRDi
Kia Rio 2, 1,4 16V
Probo Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 07.10.2018
Bydliště: Senec  Slovakia (sk)


Zpět na Sportage

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé