Poškozený lak a karbon fólie

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Poškozený lak a karbon fólie

Příspěvekod merkudes » 10.03.2013 19:26

5058

Tak jsem právě byl nucen řešit problém s poškozením laku, který zajisté znáte u Soulky. I přes to, že jsem trval na přelakování, když jsem auto kupoval, tak po 5-ti měsících se to zopakovalo. Tak jsem nechal potáhnout, jak je vidět na obrázku. Stálo to 2500,-Kč. Ještě přemýšlím, zda to trochu neprotáhnout.50595057
merkudes Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 2
Registrován: 29.09.2012
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Poškozený lak a karbon fólie

Příspěvekod miroslav » 10.03.2013 20:14

Zdravím , toto je problém asi nejen Soulů. Mám červenýho a po dnešním umytí hrůza. Najeto mám 21500 km r.v.2010 a to jsem nalepil folie na část zadních dveří tak se trochu zachránil lak . ale to auto je oťukané kolem dokola. asi by bylo dobré ho oblepit až po střechu. Dájí se sehnat í jiné barvy folie ? Asi to bude posipem co perou na silnice ten štěrk . Oni jsou omlácené i jine značky aut .
miroslav Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 77  Témata: 5
Registrován: 28.02.2010
Bydliště: sever čechy  Czech Republic (cz)

Re: Poškozený lak a karbon fólie

Příspěvekod merkudes » 10.03.2013 21:06

Tak co jsem tak hledal, tak barevných variant je více. Tyhle kluci určitě umí sehnat cokoliv, jsou z Litvínova, tak pokud není překážkou vzdálenost, tak mohu dát kontakt. Jinak to na fotce není úplně to, co je to ve skutečnosti. Struktura fólie vypadá vážně dobře.
merkudes Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 2
Registrován: 29.09.2012
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: Poškozený lak a karbon fólie

Příspěvekod kendo1 » 10.03.2013 23:28

ja mam auto 3/4 roka a uz som zbadal po tejto zime ako mam obitu farbu az do ziveho na zadnej casti medzi dverami a kolesom, proste potesenie aka vie byt kruta zima :x
cee´d 1,4 EX+ white cassa LPG
Uživatelský avatar
kendo1 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 77  Témata: 1
Registrován: 23.06.2012
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2012)
10101 km @ 6.5 l/100km

Re: Poškozený lak a karbon fólie

Příspěvekod Prokeš » 11.03.2013 07:54

tak čau , je to dobré ale u zadních dveří a lem si to měl dát trochu výš ,ty kameny létají až nahoru na tu hranu...
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

Re: Poškozený lak a karbon fólie

Příspěvekod merkudes » 11.03.2013 22:04

Tak já jsem vycházel z toho, jak to bylo obouchané před přelakováním, než jsem ho koupil a následně tedy z poškození aktuálního. Uvažoval jsem ještě o variantě pořádně to vytáhnout komplet, tak jsem si to navrhl, viz obrázek. Ale nevím..... :(

5060
merkudes Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 2
Registrován: 29.09.2012
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: Poškozený lak a karbon fólie

Příspěvekod Prokeš » 12.03.2013 09:17

jo tak takhle sem to myslel ale předek nemusíš tam je to v pohodě akorát zadek co sou dveře, mam jenom zadek i když mam prodloužené zástěrky, tak ty vezmou hodně kamínků,je to dobré ještě by chtělo aby někdo zkusil tu tekutou gumu jak to drží na ten otluk od kamínků,zatím čau...
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

Re: Poškozený lak a karbon fólie

Příspěvekod fiba.vp » 07.08.2013 19:16

ohledně laku na soulu a reklamací a dopisování si s managmentem Kia mám nepřeberně mnoho zkušeností a znalecký posudek soudního znalce...vysoudil bych nové auto, ale bohužel jsem ho koupil v polsku a musel bych se soudit tam
fiba.vp Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 2
Registrován: 24.09.2010
Bydliště: Železný Brod  Czech Republic (cz)


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé