1.6 CRDi dotaz

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

1.6 CRDi dotaz

Příspěvekod Blackborne » 13.06.2015 05:15

Čau chlapi, neví někdo, zda náhodou KIA montuje dvouhmotu do motoru 1.6 CRDi 94kW? Poslední dobou se mi nějak zvýšili vibrace motoru v nízkých otáčkách jakmile přidám plyn.. Napadá mně jen dvouhmota.. Turbo odvařené není, zvuk má pořad stejný aji tah parádní jen ty vibrace.. Mám Soula s výše uvedeným motorem, r.v. 2010. Na STK mi řekli, že mám nějakou "spešl" verzi ze západu asi Německo nebo dál že ani nemá filtr pevných částic, což jsem se divil.. Má někdo v tom přehled? :)
Blackborne Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 2
Registrován: 12.06.2015
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: 1.6 CRDi dotaz

Příspěvekod Berka » 13.06.2015 09:56

Dříve jsem si myslel, že tyto motory nejsou vybaveny dvouhmotovým setrvačníkem, ale když jsem začal prohledávat katalogy tak jsem narazil na sady spojek u kterých je uvedeno že jsou určeny pouze pro motory s dvouhmotovým setrvačníkme, takže to vypadá že existují obě verze. Jen samotný setrvačník jsem nenašel. Odpověď najdeš jedině přes VIN.
Subaru Outback 2.5i Executive
Renault Megane Grandtour GT 1.6 TCE EDC 151kw - prodáno
ceed II 1.6 GDI FIFA 99kw - prodáno
ceed SW 1.6 CRDi 85kw - prodáno
Uživatelský avatar
Berka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2029  Témata: 10
Registrován: 17.12.2007
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Subaru Outback V (2018)
0 km @ 0 l/100km


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé