Page 1 of 1

2DIN RÁDIO

PostPosted: 07.02.2011 12:54
by cvrcek
Kdo zvažuje dát do Magentisu DVD dotykové rádio s navigací tak tady je má zkušenost: Nechal jsem si dát DVD rádio 2DIN značky KENWOOD DNX5220B. Vše funguje bez problémů, je v ČJ, včetně navigace, ale nezná některé české znaky co se projeví v telefonním seznamu. Jinak spokojenost, jen s aktualizací sw a map jsem měl problém, tak jsem musel k prodejci, který to udělal za mne za 600Kč. Tady je jedna stránka pro aktualizace: http://www.kenwood-electronics.sk/vyhla ... =dnx5220bt určitě to jde, jen si troufnout.
Navigace je od Garminu, poměrně slušná, ale v lepších samostatných navigacích jsou mapové podklady lépe zpracovány. Aktualizace na www.garmin.com/Kenwood . Viditelnost navigace je za sluníčka trochu problematická, ale je potřeba si dát zvukovou navigaci a jde to. Koupil jsem si telefon se systémem Android a bohužel mám problémy s Hands-Free, protože nejde vždy telefonovat. Na stránkách Kenwood jsem zjistil, že není Android podporován, ani telefon co jsem si koupil. (HTC Desire). Přitom se spolu normálně spáruji, vzájemně se vidí, ale komunikace bohužel mezi nimi nejde vždy. Když náhodou HF funguje tak je slyšet u volajícího, nebo volaného velká ozvěna. No, vrátil jsem se ke starému telefonu HTC HD2 s Winmob a vše funguje.
Na DVD filmy se můžete dívat, grafika je dostatečná, ale nesmí být slunečno, moc se leskne, je to spíš vhodné s ještě jednou obrazovkou na zadních sedadlech (za jízdy se stejně nesmíte dívat). Nemám ovládání autorádia na volantu tak nevím jestli toto ovládání funguje.
Mně osobně se integrované dotykové rádio s navigací moc líbí a budu jej dávat i do dalšího auta, ale ne od prodejce KIA, ale podstatně levnějších prodejců autorádií. Rozdíl je pak i 10-20tis. Kč.