KIA Bratislava s.r.o. (Bratislava) - prodej, servis

KIA Bratislava s.r.o. (Bratislava) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 26.07.2009 00:55

KIA Bratislava s.r.o.

Adresa:
Tuhovská 5, 831 07 Bratislava

Kontakt prodej:
tel.: 02/49 29 4303
e-mail: info.kia@motor-car.sk

Kontakt servis:
tel.: 02/ 49 29 4333
e-mail: info.kia@motor-car.sk

Odkaz na stare forum:
http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=1048
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: KIA Bratislava s.r.o. (Bratislava) - prodej, servis

Příspěvekod oberonko » 19.02.2010 13:25

...velka spokojnost so servisom aj sluzbami... :thu: a pristup k zakaznikom ukazkovy...nemozem nic zle vytknut tomuto miestu... :yes:
:kia:
KIA cee´d - 1,4 - CVVT - EX / Machine Silver Metallic - "mean fellow"
Uživatelský avatar
oberonko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 84  Témata: 1
Registrován: 27.06.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
6. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: KIA Bratislava s.r.o. (Bratislava) - prodej, servis

Příspěvekod roman mikus » 20.02.2010 16:28

detto, nemam im co vytknut...raz mi dokonca uznali reklamaciu za poskrabane a hrdzave 5. dvere po aplikacii folli. tyzden som sice nemal auto, ale zadarmo mi tie dvere nastriekali.
roman mikus Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 60  Témata: 1
Registrován: 26.08.2008
Bydliště: bratislava  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2008)
32 km @ 5.0 l/100km

Re: KIA Bratislava s.r.o. (Bratislava) - prodej, servis

Příspěvekod Neumi » 20.05.2010 13:04

Bol som tam na prvej garancke a mam z nich teda dost zmiesane pocity.

Telefonicky som sa objednal na 10.30 s tym, ze prehliadka bude trvat do dvoch hodin a cena bude 150 euro. Este tri dni pred prehliadkou som volal ze som zabudol servisnu knizku ze sa preobjednam, ale bolo mi povedane ze neni problem, do knizky dopiseme neskor.

Tak som tam dosiel nieco pred 10.30, hned sa ma ujal prijimaci technik. Prva veta ze nemate servisnu knizku bez nej sa neda nic robit. Tak som mu vysvetlil co mi bolo povedane telefonicky a zrazu ze ok tak technicak.
Druha veta ze ci bolo auto kupovane u nich alebo niekedy uz bolo v servise na slovensku. Vravim ze nie, ze v Polsku kupene a na slovensku este v servise nebolo ... Aaaa tak v takomto pripade bez servisnej knizky nezrobime nic. Zacinal som byt jemne vytoceny ale o 2 minuty uz bolo vsetko v poriadku a znova knizka nebola potrebna.
Vypisali sa papiere (nadiktoval som este ze mi praskaju a vrzgaju plasty okolo volantu) odovzdal som auto a ze budeme vam volat ked bude auto hotove. Este som panovi odvetil ze to nebude nutne kedze vonku je nahovno pocasie na v okoli tam neni velmi kde chodit, budem sa povalovat niekde v showroome.
Tak som cakal kym mi prehliadnu auto a ked neratam ze som parkrat vysiel pred predajnu sa nadychat cerstveho vzduch, tak som cely cas travil na predajni.

Bezne som trpezlivy clovek pretoze hocico sa moze natiahnut (zacali prezerat moje auto neskor kym nieco dokoncili, s niecim sa bavili dlhsie a pod...) ale po styroch :!: hodinach uz mi nedalo tak som sa isiel pytat ze co dopekla je s mojim autom.
Iny technik (ten co ma prijimal tam nebol) isiel zistovat a vratil sa s tym, ze vy ste mali nejake problemy s volantom tak vam to teraz kontroluju...tak do hodiny to budete mat hotove. :shock: :? To uz som vazne nevedel ci sa mam smiat alebo plakat alebo niekomu udriet.

Takze po dalsej hodine dosiel technik co ma prijimal a ze: Aaaa tu ste vase auto uz je hotove. Ked som pocul ze UZ tak mi az pravackou trhlo (ako sa vravi uz sa mi rybicka otvarala vo vrecku).

Cize nakoniec som tam stravil "krasnych" 5 :!: hodin. Prva vec je, ze by som cakal ze budem informovany, pokial vedia ze prehliadka im zabere viac ako predpokladane "do dvoch hodin". Druha vec je, ze by som cakal aspon bezne: Prepacte ze ste sa museli zdrzat dlhsie. Ale ani jedno ani druhe sa nekonalo, auto mi bolo odovzdane akoze nic sa nedeje o nicom nevieme. Netvrdim ze by sa ku mne spravali nejak zle alebo arogantne, to urcite nie, vsetci boli mili ale vytocilo ma to teda az do biela.

Jedine co to tam nejak zachranilo bol pristup pana na nahradnych dieloch (ten mi usilovne vyhladaval ceny o kdejakych kravinach co ma napadli a este mi ponukal aj pomaly 60% zlavu), a zda sa ze aj mechanici hadam vedia co robia lebo zatial sa vo volante (za tie dva dni) neozvalo ani pipnutie.
Kia Pro_cee'd (2009)
20000 km @ 6.7 l/100km
Neumi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 90  Témata: 3
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)

Re: KIA Bratislava s.r.o. (Bratislava) - prodej, servis

Příspěvekod titanus » 19.04.2011 12:14

absolvovana 3. garancka po 45.000km

Prehliadka: 2,9h x 31,48 EUR = 91,28
Olejovy filter: 1x 7,32 = 7,32
Sviecky: 4 x 6,05 = 24,18
Pelovy filter: 1 x 29,58 = 29,58
Likvidacia nebez. odp. 1x 8,40 = 8,40
Prehliadka spolu = 160,76 EUR

+ vlastny olej 28,50 EUR

TOTAL = 189,26

auto vratene ciste aj povisavane, celkova spokojnost na 1


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: KIA Bratislava s.r.o. (Bratislava) - prodej, servis

Příspěvekod Ice_B » 19.04.2011 21:58

Ahoj Titanus.

Chcel by som len vedieť, či si si mohol priniesť na garančku vlastný olej (podľa tvojho príspevku). Mne totiž v servise v LC povedali, že mnou prinesený olej mi nevymenia, že vraj mi naň nemôžu dať záruku a oni by prišli o prachy. Bol by som zvedavý, či by táto možnosť nebola možná aj v servise v Lamači, kam chodím na garančku.
Uživatelský avatar
Ice_B Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  
Registrován: 09.02.2008
Bydliště: Veľký Krtíš, Bratislava  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2007)
182000 km @ 5.0 l/100km

Re: KIA Bratislava s.r.o. (Bratislava) - prodej, servis

Příspěvekod titanus » 30.03.2012 13:05

absolvovana aj 4. garancka po 60.000km

servis total = 149,25 EUR (polozky rozpisem neskor)
+ vlastny olej SHell ultra Helix 5w-40, 4l, = 30,10 EUR (vratane postovneho)

TOTAL = 179,25 EUR

auto vratene umyte no tento krat nepovysavane, udajne maju toho vela ;) cas cez 3 hodiny bol jedine minus inak spokojnost :thu:


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: KIA Bratislava s.r.o. (Bratislava) - prodej, servis

Příspěvekod titanus » 08.07.2013 13:22

absolvovana 5. garancka po dalsom roku, teraz najazdenych len nejakych 67.000km kedze mam ine priblizovadlo...

vlastny olej 30,- EUR
servis 95,- EUR

TOTAL = 125,- EUR

auto neumyte, nepovysavane...

odporucili mi vymenu komplet zadnych brzd za cenu 260,- EUR :shock: vymenene za 180,- EUR v BOSH SERVISE za boshky ktore brzdia podstatne lepsie ale hlavne sa NELEPIA...nastal cas opustit :kia: servisy


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km


Zpět na SK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé