Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 26.07.2009 00:25

Pemm Brno s.r.o.

Adresa:
Jihlavská 27, 625 00 Brno

Kontakt prodej:
tel.: 547 423 065-6
fax: 547 423 077
e-mail: pemmbrno.prodej@pemm.cz

Kontakt servis:
tel.: 547 423 073
fax: 547 423 077
e-mail: pemmbrno.servis@pemm.cz

Odkaz na stare forum:
http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=384
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod host.a » 25.12.2009 12:06

V říjnu, když se ochladilo, moje RIO r.08 začalo vykazovat známou závadu softwaru a to dušením při rozjezdu se studeným motorem. Volal jsem do Pemmu, vše jsem jim vysvětlil a požádal, o přehrání software na počkání. Odpověď byla negativní s tím, že musí chybu diagnostikovat, na počkání ani náhodou. Nevím, co na tom chtěli zkoumat. Druhý telefonát proběhl do Autoparku, byl jsem objednán a celá akce trvala cca 20min. Zatím vše OK, autu to prospělo.
host.a Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 48  Témata: 2
Registrován: 01.05.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod cvrcek » 20.01.2011 21:32

No, do PEMMu jsem jezdil od koupení mého auta (Magentis), ale přístup byl velmi neosobní, chladný. No, změna servisu - AGROTEC, taky kvůli prodejci panu Jelínkovi, který mi prodával v PEMMu Magentis a je v současnosti vedoucí prodeje v Agrotecu a objednal jsem si u něj nové auto. Tak možná někdy jindy PEMMáci.
Sportage QLE 2,0 CRDi, manual, 4x4 GT LINE 136KW (2016), červená metalíza.
Uživatelský avatar
cvrcek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 290  Témata: 5
Registrován: 12.12.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Chlebik » 21.07.2017 11:21

Má někdo, prosím, nějaké novější zkušenosti (ochota/rychlost/cena/..)?

Za 3000 km, tedy za měsíc, mě čeká 1. garančka se Ceedem kupovaným právě v PEMM Brno. To je zatím jediný (nevýznamný) důvodu, proč tam na garančku.

V úvahu pak beru další větší servisy - Autopark a Agrotec. Cenu za garančku zkusím u všech třech poptat předem.
Kia Cee'd SW CRDi 1.6 Exclusive 100 kW/136 PSH, r.v. 2015
Obrázek
Chlebik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  
Registrován: 04.10.2016
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
54000 km @ 5.3 l/100km

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Chlebik » 31.07.2017 11:44

Předběžné ceny na 1. garanční servis pro Kia Cee'd SW JD 1.6 CRDi:
PEMM 8400 Kč
AGROTEC 7200 Kč
AUTOPARK 7600 Kč

Jelikož mi je ochoten domovský PEMM vzít vlastní přivezený olej (v odhadu položka +/- 3000 Kč) a mám k němu lepší dopravu, tak skončím pravděpodobně tam :)
Kia Cee'd SW CRDi 1.6 Exclusive 100 kW/136 PSH, r.v. 2015
Obrázek
Chlebik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  
Registrován: 04.10.2016
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
54000 km @ 5.3 l/100km

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod t0x!n » 31.07.2017 12:45

agrotec vlastni bere taky, vyzkouseno ;) zatim mi vychazi lip ten, protoze muzu byt behem garancky i na dilne u auta a maji otevreno so + ne (1. prohlidku jsem takto delal v sobotu)
Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 7
Registrován: 15.11.2015
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2015)
42000 km @ 7.63 l/100km

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Chlebik » 03.08.2017 08:19

Agrotec bere vlastní taky ale technik mi napsal, že to napíše do servisky a bude to zohledněno při případné reklamaci :thd:

Z PEMMu mi v odpovědi rozepsali, že musí být originálně zabalen + splňovat normu + budou si účtovat práci při výměně ze základní sazby a ne v sazbě modelu. Při objednání se přímo ještě doptám na poznámku o vlastním oleji ale do obsáhlého mailu mi to nenapsali, tak to nepředpokládám.

Při servise být nechci, platím si přeci za to, aby to udělali sami :) Ne vážně, potřebuji do práce a víkendy máme plné :drink:

EDIT: PEMM dává také poznámku o vlastním oleji do servisky. Takže kašlu na šetření a holt si 4x na garančce připlatím za olej ať se v případě poruchy nedostanu do nějaké patové situace :thu:
Kia Cee'd SW CRDi 1.6 Exclusive 100 kW/136 PSH, r.v. 2015
Obrázek
Chlebik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  
Registrován: 04.10.2016
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
54000 km @ 5.3 l/100km

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod mv12 » 03.08.2017 10:12

Ve skutečnosti nevidím žádný rozdíl v tom, jestli si "svůj" olej použiji v době, kdy je auto v záruce nebo po záruce. Vždy bys měl mít jistotu, že tam dáváš vhodný a kvalitní olej, aby nezpůsobil škodu na motoru a pokud by se to stalo, tak abys vymohl škodu na prodejci oleje... Takže jestli se po záruce nebojíš koupit olej jinde než v autorizáku :kia:, tak proč by ses měl bát nyní? :shock: Poznámku o oleji by měl udělat každý, přece nebudou ručit za olej, který nedodali... Ano, riziko dohadů tam pak je, ale hodně minimální... A pokud by ti někdo tvrdil, že tím automaticky ztrácíš záruku na motor apod, tak to je nesmysl. Prostě je jen potřeba nakoupit olej výrobcem předepsaných parametrů a hlavně někde, kde jsi si jistý jeho originalitou a u nějaké solidní firmy, kde se pak domůžeš podpory při případné reklamaci a dohadech o kvalitě oleje či dokonce náhrady škody... :!: Pak je to celkem bez rizika. Případná škoda buď půjde za :kia: v rámci záruky, nebo kdyby se prokázal nekvalitní olej, tak za dodavatelem oleje.

Znám se s jedním místním prodejcem autodílů a ten se jednou dostal jako prodejce oleje to této situace (prodává díly už 27 let a stalo se mu to jen 1x) Přišel zákazník, že mu odešel motor a VW označilo jako příčinu olej, který si u něj zakoupil, a dokládali to nějakým rozborem. Prodejce s tím šel na svého dodavatele a ten se pak dohadoval s VW a udělal vlastní rozbor atd. Nakonec to skončilo tak, že prokázali, že olej byl OK a VW musel uznat reklamaci. Nějak se dohodli, takže to nakonec nemuselo jít přes soud, a stálo to čas, nicméně zákazník jezdil, šlo "jen" o to, kdo zaplatí náklady na opravu...
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Chlebik » 03.08.2017 11:49

Že ztratím záruku mi nikdo netvrdil. Škodu by vymáhali po dodavateli oleje.

Po záruce se nebojím koupit olej jinde, protože bych jeho vadu vymáhal přímo u něj. Teď bych se rád vyhnul tomu, abych vnášel do případné reklamace 3. stranu..

Pokud tvrdíš, že z "miliónů" prodaných litrů oleje byl nějaký problém jen jednou, tak jsi mi zase zamotal hlavu :D Díky za věcný příspěvek ;)
Kia Cee'd SW CRDi 1.6 Exclusive 100 kW/136 PSH, r.v. 2015
Obrázek
Chlebik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  
Registrován: 04.10.2016
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
54000 km @ 5.3 l/100km

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod mv12 » 03.08.2017 13:09

Nevím, kolik toho prodal, jsme jen malé město... Navíc je otázka, kolik lidí s autem v záruce si tam chodí kupovat olej... Takže nějakou statistiku bych v tom nehledal. Na druhou stranu, jaká je šance, že se ti zadře motor a pokud ano, že bude v podezření olej, že ho dají na rozbor a že bude špatný... Podle mě mizivá, pokud tedy opravdu koupíš originální olej u solidní firmy a ne pančovaný.

Ale vše něco obnáší a je otázka, jestli ti to za tu úsporu stojí nebo ne. To je tvoje volba. Kdyby to byl malý rozdíl, tak to ani nezmiňuji, ale ty ceny oleje v :kia: servisech jsou fakt přemrštěné, že já bych asi volil svůj olej, kdybych byl před tuto volbu postaven. Naštěstí nejsem. Ale také záleží, kolik dělá rozdíl v těch sazbách za výměnu, které zmiňuješ a jaká je tedy výsledná úspora v ceně servisu s vlastním olejem ;)

...jen malé upřesnění, škodu by nevymáhal po dodavateli oleje servis nebo :kia. Případnou škodu po dodavateli oleje bys musel vymáhat ty.
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod PtrBug » 26.10.2020 16:51

Pridám svoju skúsenosť. Do Brna som sa prisťahoval len nedávno a akurát som najazdil 15t km, tak som zháňal servis na výmenu oleja v mojom 1,6GDi.
Mailom som si vyžiadal ponuky, odpovedal Pemm (3500CZK) a Agrotec (4200CZK). Tých 4200 sa mi zdalo už dosť veľa za výmenu olej, tak som sa rozhodol pre Pemm. Mailom som si dohodol termín, mali voľné o pár dní neskôr. Po príchode mi zrazu povedali cenu 4000 CZK (bol to iný technik ako ten s ktorým som si písal), tak som povedal že info bolo 3500, tak pokýval hlavou a povedal, že do 3700 by sa mali zmestiť. Pekne sa spýtali, či mám ešte niečo iné, tak som povedal že mi pri rozjazdoch píska v pravom zadnom kolese, povedali že sa pozrú. Asi po hodine a pol mi volali, že je to tam zahrdzavené a že za cca. 500 CZK to opravia, tak som povedal že ok. Po cca. 3 hodinách mi prišla SMS, že auto je hotové, cena 3706, z toho brzdy boli cca. 570CZK, takže sa nakoniec zmestili do tej sumy. Cena za olej premrštená ako v každom autorizáku - cez 600 CZK za liter, ale vzhľadom k situácii som nemal chuť riešiť ešte vlastný olej. V rámci servisnej akcie mi ešte prihodili k manuálu nové informácie o type paliva.
Necelý týždeň na tom som si všimol, že mi uniká olej, čo sa dalo pozrieť, tak to vyzeralo na vypúšťaciu zátku. Volal som, vraj majú plno a ponúkli mi termín o 2 týždne neskôr, alebo tam nechať auto na pár dní a spravia to keď sa niekde niečo uvoľní. Lebo že to musia preskúmať, aká je príčina a tak. Celkovo som mal pocit akoby sa z toho chceli vykrútiť. Povedal som nech si ma zapíšu a že ak by som nepotreboval auto, tak im ho priveziem. Ale o 2 hodiny neskôr mi volal iný technik, že sa im niečo uvoľnilo, takže som tam cez obed vybehol. Do 10 minút to bolo hotové, vraj nedotiahli zátku, tak ju vymenili. Takže asi veľmi záleží na tom, na koho tam natrafíte.

Prezrel som teraz ešte servisnú knižku, ale nikde tam nevidím záznam o výmene. Našiel som nejaký lístoček pridrôtovaný vedľa motora, ale vôbec tam nesedia údaje, neviem či sa im to niekde poplietlo s iným autom. Zvykne sa to písať do knižky, ak výmenu robím mimo servisnej prehliadky?
Obrázek
PtrBug Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  Témata: 7
Registrován: 25.01.2019
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia Carens III (2018)
80000 km @ 7.4 l/100km

Re: Pemm Brno s.r.o. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod plasta » 26.10.2020 20:12

Pokud člověk dělá výměnu oleje i přes to, že dle výrobce nemusí, tak se to do servisní knihy běžné nepíše. Mě se vždy technik ptá, zda to tam chci napsat, nebo mi bude stačit faktura jako doklad o provedení práce.
Kia Ceed SW, 1,6 GDI, 99 kW, Comfort, červená, 2013 - PRODÁNO
Kia Sportage, 1.6 GDI, 97 kW, Exclusive, červená m. - 2016 - PRODÁNO
Kia Sportage, 1.6 GDi, 97 kW, Edice 75, modrá m. - 2020 - PRODÁNO
Kia Sportage, 1,6 TGDi, 110 kW, TOP, modrá m. - 2022
Uživatelský avatar
plasta Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 645  Témata: 13
Registrován: 10.02.2013
Bydliště: Středočeský kraj  Czech Republic (cz)
10. výročí Kia Clubu (1) Sponzor (7) TOP sponzor (1)


Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé