AUTOCENTRÁLA s.r.o. (Ostrava-Třebovice) - prodej, servis

AUTOCENTRÁLA s.r.o. (Ostrava-Třebovice) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 01.03.2011 20:50

AUTOCENTRÁLA s.r.o.

Adresa:
Třebovická 5534, Ostrava-Třebovice, PSČ 722 00

Kontakt prodej:
tel.: 596 966 425
e-mail: kia.prodej@autocentrala.cz

Kontakt servis:
tel.: 596 966 333
e-mail: kia.servis@autocentrala.cz
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8272  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: AUTOCENTRÁLA s.r.o. (Ostrava-Třebovice) - prodej, servis

Příspěvekod Skrew » 29.05.2011 14:38

Tady jsme poptávali ceeda úplně nejdřív. Ochotní prodejci, chtějí prodat. My jsme si třeba představovali obyč. červenou (taková malá rodinná tradice), ale v té se ceed bohužel nedělá, tak nám pán nabídl slevu 50% na červenou metalízu. Kdyby jsme nekupovali skladový vůz jinde, koupili by jsme asi tady. Na maily reagují celkem rychle. Poptávali jsme montáž mlhovek a jejich odhadl ceny byl druhý nejnižší. Mlhovky ještě namontované nemáme, tak zatím jen doufám že ta levnější nabídka je realistická.
Riso Sportivo
Uživatelský avatar
Skrew Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 182  Témata: 1
Registrován: 18.03.2011
Bydliště: Ostravsko  Czech Republic (cz)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2010)
111111 km @ 6.5 l/100km

Re: AUTOCENTRÁLA s.r.o. (Ostrava-Třebovice) - prodej, servis

Příspěvekod djtomy1 » 04.12.2012 16:54

No ja jsem z tohoto prodejce trochu na rozpacich,nemuzu rict ,ze by za to mohli prodejci samotni,ale spise samotna autocentrala jako takova.

Prijel jsem zde se poptat na garancku a hned me zarazila zavora u vjezdu do objektu.Dovnitr jsem se nedostal, i kdyz pred nim je parkoviste pro STK jine firmy,bylo plne a castesne rozkopane a u Autocentraly bylo mista dost.Za zavorou je Kia dale asi o 20 metru Skoda.Napadlo me jit tedy samozrejme do objektu Kie,tam mi bylo receno ,ze musim jit zpet do Skody,tod prvni vec co me zarazila.Podotykam nikde velka tabule(cedule),ze se servis nachazi ve Skode.
Sel jsem tedy do skody aby se obednal na Kiu(okamzite jsem byl znechucen)tam mi ale bylo receno ,ze vlastni olej mit neni dobre ,protoze nemusi uznat zaruku.
Vysvetleno mi bylo ,ze nejaky pan si donesl olej ,oni ho vymenili a za nejakou dobu pry mu odeslo turbo a oni mu neuznali zaruku.
Infomoval jsem je ,ze podle Kia czech mame na toto pravo.
Z toho byli proste hotovi nic o tom nevedeli.Vzal jsem nohy naramena a utikal :-)

Muj zaver tento servis a asi i prodej je jen jako takovy doplnek ke Skode,aby asi zaplnili prazdne misto po Skode ,ktera se ted moc asi neprodava.
Z meho hlediska nemuzu tento servis doporucit pokud mate radi sveho milacka.
Škoda 110,Škoda 105L,Oldcit club1.1,Vectra A 2.0i 85KW,Vectra B 2.0i 100KW

KIA CEED SW 1.6 CRDI 85KW SPORT

Obrázek
Uživatelský avatar
djtomy1 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 804  Témata: 7
Registrován: 23.09.2011
Bydliště: Ostrava-Vitkovice  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (2)

Kia cee'd SW (2011)
2300 km @ 5.9 l/100km

Re: AUTOCENTRÁLA s.r.o. (Ostrava-Třebovice) - prodej, servis

Příspěvekod kremilek10 » 04.09.2019 07:50

Do tohoto servisu jsem volal = potrebuji objednat na pravidelnou Xtou garancku + reklamaci ...
A dozvedel jsem se, ze tento servis jiz neni autorizovanym. Osobne nevim jestli jeste funguje bez tohoto oznaceni a je mi to vramci garancnich prohlidek jedno.
Kazdopadne jsem nasrany. Kdyz opomenu ze KIA "strasne" resi prepisy domovskych stanic, tak maji na me veskere kontakty a nedaji mi vedet !!???!!
Jsem psal na ofiko strankach https://www.kia.com/cz/kontakty/kontaktni-formular/#/ dotaz a nikdo mi po 14 dnech neodpovedel.
Strasny problem zavolat, rict stalo se to a to, nabizime variantu jineho mista k servisu .... neskutecne me tento amaterismus vytocil...
Kia Ceed SW 1.4 CVVT Anniversary Plus, barva Blue Space, 4/2015
Uživatelský avatar
kremilek10 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  
Registrován: 14.04.2015
Bydliště: Hlučín  Czech Republic (cz)


Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé