ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod Petr Masák » 12.03.2011 20:25

Zdravím, můžete mi prosím někdo poradit nejlepší servis v přiměřené vzdálenosti od Neratovic?
Čeká mě brzy prohlídka a rád bych našel levný, rychlý a dobrý servis.
Děkuji předem za rady.
Uživatelský avatar
Petr Masák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 4
Registrován: 22.05.2010
Bydliště: Neratovice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
55000 km @ 7.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod mbiron » 12.03.2011 21:10

V tvem pripade asi KIA Horejsek Litomerice, jestli si ochoten i delsi vzdalenost tak treba Usti ci Praha
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod Aifell » 09.06.2011 09:53

Nejprve bych vás tu chtěl opět pozdravit (dlouho jsem tu na foru kiaclubu.org nebyl) :oops: Předevčírem jsem se svým vozem absoloval 3 garanční prohlídku a i já přidám pár postřehů se servisem ASAS Most. Mohu potvrdit že co se týče příplatků platby v Asasu platební kartou tak že upozornění opravdu čitelně visí při vstupu do servisu. Co se týče přebírání vozu ke garančce mě potěšilo, že u toho byl i mechanik, který si mě vyslechl a pak takříkajíc se mohl zaměřit na mé výtky co mě trápí. Kromě garančky jsem totiž měl na srdci kontrolu řízení, jelikož během jízdy se někdy ve volantu ozvalo lupnutí. Toto jsem nahlásil a šel se projít do města. :drink: Bylo mi slíbeno, že se mi ozvou (reaguji na nepříjemné zkušenosti co zde již někdo psal)
Když už jsem pomalinku začínal být nervozní a zvažoval jestli do servisu nezavolám, tak mi přišla sms zpráva, kde bylo napsáno, že můj vůz je připraven k převzetí po opravě! Dále tam byla částka kterou to bude stát a i upozornění na příplatek za placení platební kartou v servisu! Částka nepřekračovala sumu kterou technik napsal při přijetí vozu do servisu. Na faktuře byla u všech položek jak za materiál tak i za práci poskytnuta sleva (10%) na kterou mě technik upozornil, když jsem ten člen kiaclubu. ;) Dále vozidlo bylo umyto, což mě také moc potěšilo. Za tyto výhody děkuji vedení kiaclubu :!: Zajímal jsem se i samozřejmě o řízení a lupnutí ve volantu, na toto mi bylo odpovězeno technikem, že vše je v pořádku. Bral jsem to tedy tak, že lupnutí bude přetrvávat stále ... :shock: Tak jsem si jen zklamaně povzdechnul ... :cry: Překvapením ale bylo to, když jsem usednul do vozu a rozjel se, hned jsem pocítil jakoby volant a řízení bylo o něco tužší. Proto jsem zkoušel z volantem rychle zatočit, ale lupnutí se neozvalo ... :roll: Tak nevím, když mi technik říkal že s řízením nic není a nepotvrdil, že by na tomto mechanik pracoval ;) Doufám, že to vydrží co nejdéle, když se to spravilo samo :D Spíše bych tipoval, že mechanik přeci jenom něco dotáhl či co ;) a za toto mu děkuji!

Jediná kaňka, ale to bude asi jen hloupá náhoda je to, že během cesty domů jsem zaslechl jak mě něco pohvizduje v motoru. Říkal jsem si ale, že je tam nový olej a svíčky a že tomu dám zatím čas... :| Tuto závadu popisuji v sekci závady. :?

Má zkušenost ze servisem ASAS Most je tedy bez výhrad! :kia: :thu:
Uživatelský avatar
Aifell Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 381  Témata: 3
Registrován: 12.03.2008
Bydliště: Žatec  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd SW (2008)
80000 km @ 6.2 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod mbiron » 09.10.2011 21:11

Nazdarek
Tak i ja mam za sebou treti garancni prohlidku, vse probehlo naprosto bez problemu, auto bylo predano umyte a vyluxovane. Po dohodnuti nasledovala reklamacni oprava: Vymena zadnich bezpecnostnich pasu, vymena palubovky ( odloupnuti nad stredovym panelem ), vymena vyfuku ( uvolneni tlumice vyfuku - vydavalo to desnej zvuk ) a vymena klice zapalovani( preruseni komunikace s imobilizerem ) Auto bylo znovu umyto a vyluxovano. Musim servis pochvalit, odvadeji tam perfektni praci. :thu: Jen tak dal.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod djtomy1 » 19.12.2011 09:12

No ja sice nemam skusenosti se servisem,ale zato s prodejcem.Komunikativnost ,vstricnost,pohostinnost to je to co bych vyzdvihnul :yes: .Kontakt s panem Sajdlem perfektni kdykoliv jsem zavolal ochotne poradil i odpovedel na me dotazy :thu: :thu: :thu: .Pri koupi auta pro nas prijeli na nadrazi (jsem z Ostravy) vsichni v salonu se nam predstavili ,dostali jsem kavu a plne se nam venovali.Vse ve skvele nalade.Auto nam bylo predvedeno ,vse vysvetleno. :thu: S timto prodejcem jsem velice spokojen a pokud by to slo ,urcite bych je ocenil nejakou medajli za pristup k zakaznikovi.Pokud budu kupovat dalsi kiu tak urcite opet v ASASU. :yes: :thu:
Škoda 110,Škoda 105L,Oldcit club1.1,Vectra A 2.0i 85KW,Vectra B 2.0i 100KW

KIA CEED SW 1.6 CRDI 85KW SPORT

Obrázek
Uživatelský avatar
djtomy1 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 804  Témata: 7
Registrován: 23.09.2011
Bydliště: Ostrava-Vitkovice  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (2)

Kia cee'd SW (2011)
2300 km @ 5.9 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod SolidSnake » 25.01.2012 23:45

No tak koukám , že jsem jediný kdo si stěžuje. Je pravda ta, že při koupi vozu to ze strany prodejce nemělo chybu .
Ale nedávno jsem měl pojistnou událost. ( nabouraný blatník a nárazník) Při té příležitosti jsem při předávání vozu nahlásil,
že na haupně mám dvě narezlé bublinky a bylo mi řečeno , že se s tím něco udělá . A udělalo .. nic.
Bud proto , že mám prostě povahu takovou , že se tam nechci s někým dohadovat a nebo prostě neznám personál servisu.
Na to mám asi prostě smůlu . Uvidím v březnu bude garančka , tak uvidím co se změni na relkamaci na haupně.
Ale spíš předpokládám, že si to opravím na vlastní náklady. :no: . Ale aby mi po roce a půl rezla část karoserie .. to je dost smutné .
Rio sport, 1,4/6,4 l/100
Uživatelský avatar
SolidSnake Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  
Registrován: 25.10.2010
Bydliště: Horní Jiřetín  Czech Republic (cz)

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod djtomy1 » 26.01.2012 01:05

Jak jsem psal ,se servisem zatim nemam skusenosti(2350km).
Garancku mam az v prosinci pak uvidim.
Zkusenost se servisem ma *mbiron*
Škoda 110,Škoda 105L,Oldcit club1.1,Vectra A 2.0i 85KW,Vectra B 2.0i 100KW

KIA CEED SW 1.6 CRDI 85KW SPORT

Obrázek
Uživatelský avatar
djtomy1 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 804  Témata: 7
Registrován: 23.09.2011
Bydliště: Ostrava-Vitkovice  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (2)

Kia cee'd SW (2011)
2300 km @ 5.9 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod mbiron » 26.01.2012 07:26

SolidSnake píše:No tak koukám , že jsem jediný kdo si stěžuje. Je pravda ta, že při koupi vozu to ze strany prodejce nemělo chybu .
Ale nedávno jsem měl pojistnou událost. ( nabouraný blatník a nárazník) Při té příležitosti jsem při předávání vozu nahlásil,
že na haupně mám dvě narezlé bublinky a bylo mi řečeno , že se s tím něco udělá . A udělalo .. nic.
Bud proto , že mám prostě povahu takovou , že se tam nechci s někým dohadovat a nebo prostě neznám personál servisu.
Na to mám asi prostě smůlu . Uvidím v březnu bude garančka , tak uvidím co se změni na relkamaci na haupně.
Ale spíš předpokládám, že si to opravím na vlastní náklady. :no: . Ale aby mi po roce a půl rezla část karoserie .. to je dost smutné .


Pokud ti nekdo neco v servisu nenastrikal tak proto, ze jim strika externi firma a ne Asas, je pravdou ze to mel technik ohlidat. Pokud neco reklamujes tak musis za tim jit, vsude pracuji jenom lidi a kazdy bud zapomene nebo udela chybu. Pokud ti nebyla reklamace provedena tak mel technik zduvodnit proc alespon tak to v mem pripade delaji.
Za me musim servis chvalit, jejich prace se hodne zlepsila a i pristup je v mem pripade vice nez dobry.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod grencer » 30.05.2012 23:52

Konečně se můžu taky vyjádřit k tomuto servisu. Po několikáté návštěvě musím konstatovat velkou spokojenost s přístupem techniků i mechaniků :thu: . Můžu s klidem říct, že v případě, že se jim něco nepovede, tak je to náhoda. Mají svatou trpělivost i s takovým plašanem, jako sem já. Po mých připomínkách už používají i přehozy přes sedačku, takže mechanik po několika hodinové práci na autě si nesedá rovnou na potahy, aby s autem vyjel. Myslím, že to ocení víc zákazníků. Při hodnocení 1 (nejhorší) - 10 u mě mají 10*. Pokud máte nějaký problém, nebojte se zeptat. Nestalo se mi, že by mi něco neukázali, nebo nevysvětlili. V mém případě přímo na autě. A to tam nemám žádný známý.
Sportage 1,7 CRDI 07.2011. Spotřeba 2013 - 6,25
grencer Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 58  
Registrován: 09.11.2011
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod 6U94343 » 10.10.2012 13:40

Zdravím kiaklub, taktéž se připojuji ohledně tohoto servisu. Jsem litoměřičák a nové Rio 2012 pochází tedy od Horejska, ptž k nim to mám kousíček, tak jsem vznesl dotaz na cenu první servisní prohlídky a byla mi oznámena částka 5500 Kč + 588 Kč za převážení a přehození na zimáky. (mám je navíc na diskách). Zavolal jsem tedy do Asas Most a technik mi za tyto samé úkony nabídl cenu do 3400 Kč. To už je o něčem jiném. Navíc jsme si sedli i s termínem na sobotu v 7 h ráno, takže nemám co dodat a těch 150 Kč za benzin už mě fakt nevytrhne. :)
6U94343 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  Témata: 2
Registrován: 12.08.2012
Bydliště: Litomerice  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2012)
12100 km @ 5.0 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod 6U94343 » 20.10.2012 12:29

Tak jsem po prvni servisni prohlidce. Celkova cena kia rio III 1,25 cvvt 3632 kc vcetne vyvazeni a vymeny zimaku, materialu a prace. Jednim slovem spokojenost. V Litomericich u Horejska po me chteli 6200 kc - 5 % sleva....porad me to v asasu vyslo o 2000 kc levneji, je zde uzasny pristup jak prijimaciho technika, tak i mechanika, coz se v dnesni dobe jen tak nevidi. Byl mi nabidnut i odvoz do mesttelo a a po skonceni vyzvednuti, coz se mi ani nechtelo, a nerad chodim po kramech, tak jsem si vychutnal ranni kavu v blizkem Motelu, kam me odvezl mechanik, procetl jsem si mailiky a mechanik me kolem pul desate prisel vyzvednout. Jednim slovem vyborny pristup. Na dalsi servisy uz jedine k nim a rad si udelam tech 40 km vylet.
6U94343 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  Témata: 2
Registrován: 12.08.2012
Bydliště: Litomerice  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2012)
12100 km @ 5.0 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod William » 20.10.2012 18:11

Tak to rád slyším,objednal jsem si druhého :kia: ceeda sw v Asas Teplice a budu k nim také jezdit raději,než do 15km vzdálených Litoměřic,kde jsem koupil prvního ceeda a tam byl přístup otřesný a navíc jak koukám,tak i cenově lepší v Asasu :thu:
KIA cee´d SW II JD 1,4 CVVT Exclusive+zatmavení zadních oken+kožené potahy
Uživatelský avatar
William Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 199  Témata: 7
Registrován: 18.06.2010
Bydliště: Severní čechy-okres Litoměřice  Czech Republic (cz)
2. místo (1)

Kia cee'd SW II (2012)
120000 km @ 6.7 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod 6U94343 » 20.10.2012 23:54

Presne tak....zajedes si do teplic,rovnou si natankujes na shellce o 3kc na litru levnejsi benzin/naftu a hlavne spokojenost, jak cenova, tak v jednani-
6U94343 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  Témata: 2
Registrován: 12.08.2012
Bydliště: Litomerice  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2012)
12100 km @ 5.0 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod Dr.Melounek » 10.05.2013 13:03

Tak včera odpoledne jsem se i já nechtěně stal zákazníkem :kia: servisu ASAS v Mostě - při cestě z Karlových Varů se mi za Chomutovem "poroučely" přední brzdové destičky :cry: . Dojel jsem do Mostu (cca 14:45) a v očekávání příštího jsem se, připraven na nejhorší, pozeptal na možnost opravy (krom toho jsem zjistil, že mám silně "podhuštěné" pravé zadní kolo :oops: ).
A dopadlo to velmi dobře - po cca 1,5 hodině jsem s novými destičkami a vyměněným ventilkem pokračoval v cestě domů :yes: . Ochota pomoci, vstřicnost při jednání při řešení nastalé situace - :thu: :thu: :thu: . Máte v Mostě velmi dobré :kia: zázemí.
Teprve s pivem je žízeň krásná!
Uživatelský avatar
Dr.Melounek Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 879  Témata: 2
Registrován: 04.03.2012
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (13) TOP sponzor (2) Organizátor srazu (3)

Kia Carens IV (2017)
160000 km @ 5.6 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod mbiron » 10.05.2013 13:12

Mala zmena: Prijimani zakazek na opravy uz neni primo v servisu ale v arealu Asas v byvalem svatebnim salonu. Je to z parkoviste do autosalonu po leve strane v prujezdu. Takze pokud nekdo bude chtit setrvat pri oprave nebo prohlidce tak nemusi chodit do motelu na kaficko daleko ;)
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé